BMW F 650 GS (2011)

Vloženo 13.5.2013
Aktualizováno 25.6.2013

Deník motorky
Nalezeno 8 záznamů

• Kousek za Prahu... do Německa :-)

V týdnu jsme s Kenrym mluvili o vyjíždce, ale protože mám za sebou takové nemocné období, tak jsem se moc necítila. V pátek se mi udělalo líp a tak jsme jen čekali na počasí a...jak známo na vyjíždku je třeba mít i volný

Vloženo: 12.08.2013
    Uskutečněno: 11.08.2013
  • Bude koupel po offroadu

Tak jsem si zkusila první offroad - a protože ještě nemám pneu, dopadlo do dopadlo... Celkem třikrát. Podruhé a potřetí do trávy, ale první bylo blátíčko :-) Veverka to zvládla bravurně, všechno pobraly padáky, nikde nic

Vloženo: 27.06.2013
    Uskutečněno: 27.06.2013
  • Nakonec jsme se i vykoupali

Čtvrtek je ideální den na vyjížďky, zvlášť v okolí Prahy. A tak jsme s Kenrym vyrazili. Jen tak, abych se něco naučila. Hrozně jsem se těšila, první společná cesta. Trasa Letňany - Šestajovice - Říčany u Prahy - Jesenice

Vloženo: 24.06.2013
    Uskutečněno: 13.06.2013
  • Topcase (místo bočních kufrů) :-)

V pátek jsem zaúkolovala Kenryho. Chystala jsem se na víkned na Orlík (s babama z práce na "pracovní" mítink) No znáte to... Jenže člověk míní... a k tomu úplně bez zavazadel na motorce. Já vím, mohla bych si vzít batoh,

Vloženo: 09.06.2013
    Uskutečněno: 07.06.2013
  • První Jízda... :-)

Ve středu jsem se vydala na svou první jízdu - a rovnou žádná pohodička ale pěkně pracovně :-) a s rozvodněnou Vltavou k tomu. Trasa byla celkem v pohodě: Letňany - přes centrum prahy do Kladna - Hospozínek - Kra

Vloženo: 09.06.2013
    Uskutečněno: 05.06.2013
  • Hurá, dala jsem to!! (papíry)

Tak všem slavnostně oznamuji, že jsem dnes dala jízdy. Trasa ze Smíchova na Strahov (kdo nezná, tak serpentýny) a zpět. Prý chtěl vidět, jak klopím zatáčky... No to tedy moc neviděl, ale dal mi to a to se počítá :-) A

Typ: Reportáž
    Vloženo: 28.05.2013
    Uskutečněno: 28.05.2013
  • Pokřtěná Veverka :-D

Chichi, ty rozjezdy už jdou, ale... V pondělí bylo fakt krásně, měla jsem čas a tak jsem vytáhla Veverku. Kenry se o mě bojí ( a jak vidět, má recht), tak byl pořád okolo. Dobré rady... Proč já je tak nerada poslouchám

Typ: Havárie
    Vloženo: 22.05.2013
    Uskutečněno: 20.05.2013
  • Skoro mi ujela

Když jsem domu nedávno přišla s tím, že si pořídím motorku, udělám si A řidičák a budu jezdit, manžel málem spadl ze židle... Vůbec netušil, že bych si něco takového mohla přát. Až když jsem se přihlásila do AŠ, uvěřil.

Typ: Koupě
    Vloženo: 22.05.2013