Honda VTX 1300 (2004)

Aktualizováno 8.3.2020

Deník motorky
Nalezeno 25 záznamů

• PULČÍNSKÉ SKÁLY

Tak jsem si řek, že zas po dlouhé době napíšu ňáký ten deník. ;-) Čtvrteční výlet na Pulčínské skály s mojí ženou. Nastavil jsem GPS na mobilu, nasadil sluchátka do uší, což byl dobrý nápad...kdyby sluchátka fungovali!!

Vloženo: 08.07.2018
    Uskutečněno: 05.07.2018
  • Dolní Lomná, Horní Lomná

Krásná neděle nás opět vytáhla na cesty. Tak malá porada jakým směrem. Rozhodnudí padlo směr Horní Dolní Lomná a až na samý konec, kde se nachází Kyčmol a to je konečná. :-) Menší špacírek po přírodě, krásných Beskyd. N

Vloženo: 25.04.2018
    Uskutečněno: 22.04.2018
  • První jarní vyjížďka

Nádherné letní počasí, táhlo snad každého motorkáře sednout na mašinu a jet cestou necestou. B-) Tak po výměně oleje a menší údržbě, vyrážíme. Žádná velká vyjížďka, tak jenom kolem komína. Jedna ze zastávek byly GUTY, k

Vloženo: 15.04.2018
    Uskutečněno: 13.04.2018
  • Dobytí hradu Sovinec

Sobotní plánovaná vyjížďka dobývání hradu Sovinec. ;-) Sraz v Místku u Tesca v 10:00. Po klasickém přivítání a menší válečné poradě, vyjíždíme. Vedoucí našeho vojska byl Jirka-Metal, který měl nastudovanou trasu. (y) N

Vloženo: 11.09.2017
    Uskutečněno: 09.09.2017
  • Vyjížďka na Soláň

Podle předpovědi, neděle měla být aktuální co se týče počasí, což vyšlo na jedničku (y). Po telefonické domluvě s Jirkou, aliaz Metalem, sraz v Místku v 13:00 u Lídlu. Na místo jsme dorazili přesně v 13:00. A pak směr So

Vloženo: 10.07.2017
    Uskutečněno: 09.07.2017
  • Typ: Sraz
    Vloženo: 26.10.2016
    Uskutečněno: 24.09.2016
  • Hrad Helfštýn

Tak rozhodnuto neděle vyrážíme směr Lipník nad Bečvou a hurá na hrad. :-P Kde se konalo kovářské umění mistrů kovářů a to doslova, fakt borci. (y) Po příjezdu, až skoro na hrad spíš pod hrad. Ale luxusní parkoviště jen

Vloženo: 02.09.2016
    Uskutečněno: 28.08.2016
  • Typ: Vyjížďka
    Vloženo: 18.06.2016
    Uskutečněno: 12.06.2016
  • Nedělní vyjížďka chata Studeničné

Nedělní počasí bylo snad ještě lepší než v sobotu což nás potěšilo. B-) Tak hurá do sedla. Ale kam? Jak se říká i cesta je cíl. ;-) Zvolili jsem směr Jablůnkov a pak dál Mosty u Jablůnkova a pak ještě dál směr Hrčava, až

Vloženo: 25.05.2016
    Uskutečněno: 22.05.2016
  • Svěcení na Pstruží

Celkem brzký výjezd v neděli 10:40. Sraz kde jinde u 13-náctky. Byli jsme zvědaví, neboť Jirka-Metal si koupil nový stroj Kawasaki- Vulcan. Sice jsem ho zkouknul na netu, ale naživo jeto zas jinej pohled. Na místě jsme b

Vloženo: 09.05.2016
    Uskutečněno: 01.05.2016
  • Oslava na Zlatníku na druhou...

Narozeniny dvou Jirků, dvou padesátek, dvou hodin a pár minut časového narození. I když je dělí 400Km, přesto se našli. (y) Je to náhoda? No nebudu nad tím polemizovat, ale něco na tom bude. (s) Nic méně oslava proběhl

Vloženo: 29.09.2015
    Uskutečněno: 26.09.2015
  • Naše nedělní vyjížďka s mojí ženou

Jak začít, neboť takhle vyjížďka dopadla, tak jak by si žádný motorkář nepřál. :-( Takže vyjeli jsme v 13:45 směr Pustevny, kde jsme se chtěli podívat na vyhořelou chatu Libušín (Rožnov pod Radhoštěm). Měla to být vyjíž

Vloženo: 25.08.2015
    Uskutečněno: 23.08.2015
  • Sobotní vyjížďka s mojí milovanou ženuškou

Nádherné počasí s vysokými teplotami, vybízelo někde k vodě, ale chyba lávky, žádné válení u vody, ale hup na mašinu a jedem. ;-) Start Český Těšín, Frýdlant, Frenštát, Rožnov a dál, nakonec jsme dojeli až k Makovu, na

Vloženo: 16.06.2015
    Uskutečněno: 13.06.2015
  • Typ: Sraz
    Vloženo: 23.05.2015
    Uskutečněno: 08.05.2015
  • Opětovné setkání v Šatlavě

Tentokrát spojeno s hrou s koulema. :-O Sobotu odpoledne jsme vyrazili směr Frýdek Místek, místo konání šatlava. Ač nám Jirka dal patřičné instrukce, kde to je, tak se vloudila malá chybička, zadal jsem do GPS adresu a

Vloženo: 02.04.2015
    Uskutečněno: 28.03.2015
  • Pohodový scuk

Dalo by se říci, pravidelné povánoční setkání v 13-ce tradičně. (y) Takže 12:15 vyrážíme na vlak, směr Frýdek Místek. Sotva jsme usedli na místa, objevil se Igor, takže nám cesta uběhla rychle. :-DD Dorazili jsme do 13-

Vloženo: 09.01.2015
    Uskutečněno: 03.01.2015
  • Nedělní výjezd s baťůžkem na Visalaje

Ač to dopoledne nevypadalo, honili se mraky a Já skřípal zubama. Jelikož nám to v sobotu nevyšlo, tudíž neděle byla aktuální. :-P Ale nakonec sluníčko vylezlo. :-DD, takže volba byla jasná, hurá sbalit věci a směr chalu

Vloženo: 15.10.2014
    Uskutečněno: 12.10.2014
  • Větřkovice - traktoriáda

Jak to všechno začalo? Na pozvání Vaška, za dobou zábavou jsme vyrazili do Větřkovic. Jako vždy sraz u 13náctky. ;-) No a pak už směr za Vaškem a jeho traktorovou šou. Vašek nás přivítal vřele, seznámil nás s programem

Vloženo: 24.08.2014
    Uskutečněno: 23.08.2014
  • Vyjížďka s baťůžkem

V sobotu odpoledne jsme odjeli na chalupu, kde máme ustájeného oře. Odjezd z domu byl za krásného slunečného počasí. :-DD Po příjezdu na chalupu, jak by nahoře věděli, že budeme vyjíždět, kde se vzali tu se vzali černé m

Vloženo: 29.07.2014
    Uskutečněno: 26.07.2014
  • Žebírka a SRNČÍ GULÁŠ

Tak jako vždy scuk u 13-ky. Přijeli jsme jako první, ten srnčí guláš nás prostě táhnul :-P , jako druhý přijel náčelník Jirka a vzápětí dojížděli další, dokonce i Zoubek, který deklaroval neúčast, no bylo radosti, že p

Vloženo: 14.07.2014
    Uskutečněno: 05.07.2014
  • Motoscuk Hlučín

Tož dlouhodobě domluvená akce vypukla v sobotu. (y) Úderem desáté hodiny, jsme vyrazili směr Fryčovice, kde jsme měli scuk s Peťou a Hekrem. Ve Frýdku jsme se museli schovat v autobusové zastávce, kvůli dešti, takže asi

Vloženo: 20.06.2014
    Uskutečněno: 14.06.2014
  • První výstřel 2014

Setkání u 13-ky. Přijeli jsme v 13:00. Vyjížďka, kterou pořádali Cannoneers byla v 14:00. Na to, že to bylo současně s akcí u Hanky, byla účast dost slušná. Následoval pokec s přáteli a známými motorkáři. Pak jsme nasedl

Vloženo: 16.05.2014
    Uskutečněno: 16.05.2014
  • Pár zapomenutých fotek

Přijel jsem :-) viděl jsem :-D odjel jsem :-D :-D :-D

Vloženo: 14.05.2014
    Uskutečněno: 14.05.2014
  • Prní máj, lásky čas

Svěcení motorek ve Frýdlantu se konalo časně z rána. :-( Což budilo naší nelibost časného stávání. Vzhledem k tomu, že byl volný den. No, ale dost fňukání. Sraz byl jako vždy u 13náctky. Měli jsme jet od naší chalupy v

Vloženo: 03.05.2014
    Uskutečněno: 01.05.2014
  • MOTOSALON V BRNĚ

Brzo ráno jsme vyrazili, směr Česko Těšínské nádraží. Po příjezdu vlaku jsme nedočkavě nastoupili do vagónu, neboť byla zima jak v Rusku. Pohodlně jsme se usadili do prázdného vagónu, a pochvalovali jsme pohodlné sedačky

Vloženo: 15.03.2014
    Uskutečněno: 08.03.2014