Jawa 50/20 Pionýr (1974)

Aktualizováno 25.8.2013

Deník motorky
Nalezeno 15 záznamů

• Polská strana Krkonoš aneb Ruina tour II

Opět se mi nechtělo sedět doma na prdeli, tak jsem podniknul další plánovanou trasu. Společníkem mi byl Piiitr, jeden z těch bláznů z www.pinckemposvete.cz . Cílů bylo několik, opět zříceniny všeho možného. Hlavním cílem

Vloženo: 09.09.2013
    Uskutečněno: 08.09.2013
  • Fichtl versus Grossglockner

Nutkání vyrazit s fichtlem na tuto motorkářskou modlu jsem měl opravdu již dlouho. Popravdě jsem však sám nevěřil, že bych to opravdu někdy podnikl. Shodou okolností a událostí jsem si v afektu prostě řekl, že nebudu fur

Typ: Dovolená
    Vloženo: 21.08.2013
    Uskutečněno: 16.08.2013
  • Ruina tour

Letošní zatím jediný významnější výlet s fíkajzem jsem podnikl v tak trochu nezvyklém stylu (i když pro mě téměř typickém). Cílem byly různé zříceniny či ruiny všeho možného. Mimo jiné to byly: kaple u Sloupu v Čechách,

Vloženo: 21.07.2013
    Uskutečněno: 10.07.2013
  • Drážďany

Včera jsme konečně uspořádali výlet do Drážďan, o kterém mluvím již od té doby, co fíkajze vlastním. A to už je aspoň 8 let. Nakonec jsme jeli 4 a opravdu jsem nečekal, že nás pojede tolik. Vyjížděli jsme ráno zhruba v 7

Vloženo: 10.08.2012
    Uskutečněno: 09.08.2012
  • Provětrání fíkajzů

Konečně se mi podařilo někoho dokopat k celodennímu očistci na fichtlovi, kdy se tím spoluočistníkem stal MasterX. Když už bylo s kým jet, tak jsem narychlo vylovil z paměti jeden návrh trasy a hned druhý den se vyrazilo

Vloženo: 14.07.2012
    Uskutečněno: 13.07.2012
  • Všelibice 2012

Opět jsme se letos zúčastnili fichtl srazu ve Všelibicích. Program byl víceméně stejný jako každý rok, vyjížďka proběhla v pořádku, ale chtělo to prostě ještě něco navíc. Tak jsme po soutěžích sedli na stroje a místo ces

Vloženo: 10.06.2012
    Uskutečněno: 02.06.2012
  • Něco z dob nedávných

Pár fotek z nedávných vyjížděk...viadukt a Arturův hrad jsou u zámku Sychrov...s modrým dvojčetem se účastnil Fido.s

Vloženo: 13.05.2012
    Uskutečněno: 13.05.2012
  • Popraskaný hlavní plech

A je to tu. Další z obvyklých neduhů fichtla je tu. O problému už vím celkem dlouho, ale až teď jsem se dokopal s tím něco dělat. Řeč je o popraskaném zadním plechu v místech, kde je přišroubován k rámu. Jelikož se vše m

Typ: Oprava
    Vloženo: 21.12.2011
    Uskutečněno: 08.12.2011
  • Svatováclavská jízda

Je to již nějaký pátek, ale přes to...Na svatého Václava, tudíž dne 28.9, jsem se s fíkajzem zúčastnil již tradiční Svatováclavské jízdy v Mladé Boleslavi. S ostatními účastníky jsem si dal projížďku a pak jsem si musel

Vloženo: 10.11.2011
    Uskutečněno: 28.09.2011
  • Zakynthos

Jelikož se mi ani letos nepodařilo jet na dovolenou na některém mém stroji, tak jsem si to musel alespoň na chvíli vynahradit s půjčeným skůtrem. Jak již název napovídá, tak se naše letošní dovolená odehrávala na řeckém

Typ: Dovolená
    Vloženo: 25.10.2011
    Uskutečněno: 22.09.2011
  • Menší provětrání

Po dlouhé době jsem se taky odhodlal provětrat fíkajze. Plánovaného nebylo nic, prostě jsem sedl na fichtla a vyrazil jsem kamsi. To se projevilo na nenabytém foťáku, takže ho ke konci musel nahradit mobil. Projížďka nak

Vloženo: 16.10.2011
    Uskutečněno: 09.09.2011
  • Polsko a Německo

Už dlouho jsem chtěl s fíkajzem opět někam vyrazit. Jen pořád nebylo s kým, a také dosavadní cíle se zdáli dosti náročné na jednodenní výlet. Tak jsem jednoho deštivého dopoledne zased z nudy na mapy.cz a na mapu na goog

Vloženo: 04.08.2011
    Uskutečněno: 03.08.2011
  • Jawa muzeum v Rabakově

Minulý čtvrtek jsme s přítelkyní a ještě jedním kámošem (MasterX) navštívili Jawa muzeum v Rabakově u Mladé Boleslavi. Já osobně jsem tam byl již počtvrté za poslední roky a vždycky bylo na co koukat. Navíc tam nedávno

Vloženo: 01.08.2011
    Uskutečněno: 28.07.2011
  • nový "kufr''

Fíkajs se dočkal nového motoboxu. Jelikož jsem si nedávno pořídil Kawasaki ER 5 a ta byla bez kufru, musel se fíkajs svého kufru Givi zříci v její prospěch. Byla by blbost kupovat další kufr, když už jeden mám. No jo, al

Vloženo: 29.07.2011
    Uskutečněno: 24.07.2011
  • 10. fichtl day ve Všelibicích

Tuto sobotu jsme s fíkajzem absolvovali již 10. ročník fichtl srazu ve Všelibicích u Českého Dubu. Já osobně jsem tam byl po sedmé a s tímto fíkajzem již po šesté. Sraz se náramně vydařil a již se těším na další ročník.

Vloženo: 10.06.2011
    Uskutečněno: 04.06.2011