Honda CB 600S Hornet (2000)

Vlastník Blackie750
Vloženo 22.5.2009
Aktualizováno 30.4.2011

Deník motorky
Nalezeno 24 záznamů

• Rozloučení...

Tak, Silverku. Děkuji Ti za všechno, co jsme spolu prožili, za Tvoji spolehlivost a trpělivost a věřím, že u nového "páníčka" budeš v dobrých rukách :-) Posílám poslední ahoj a pohlazení po nádrži :-)

Typ: Prodej
    Vloženo: 30.04.2011
    Uskutečněno: 09.04.2011
  • Uááá - zimááá

Uááá - zimááá No a je to. Venku bílo, oblečení uklizený ve skříni, Silver spí. Letos už "asi" nevyjedu. Nezbývá než si držet palečky, aby příští rok Silver putoval do něčích hodných rukou a já vyfasovala Plameňáka, ted

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.11.2010
    Uskutečněno: 30.11.2010
  • Do Pekelňáků cestou necestou

Do Pekelňáků cestou necestou Včera super action, 5 motorek, Praha Čerňák - Bolka - Pekelňáky. Prima parta, počásko vydařené - sluníčko hřálo a těch pár kapek při návratu už v Praze jako by nebylo. Jediné zklamání - v

Vloženo: 03.10.2010
    Uskutečněno: 02.10.2010
  • Cesta do Pekelných dolů, která skončila úplně jinde :-)

Cesta do Pekelných dolů, která skončila úplně jinde :-) Tak jsme včera vyrazili do Pekelných dolů. Měla nás jet celá banda, nakonec jsme ÖMV v Letňanech opouštěli jen tři stateční řídící se pro mě nově upraveným heslem

Vloženo: 26.09.2010
    Uskutečněno: 25.09.2010
  • Pekelné doly

Pekelnice v Pekelných dolech Tak se mi konečně v sobotu 28.8. podařilo zajet do Pekelných dolů. Je fakt, že cesta nic moc - místama mokro, zima a navíc jsme vyrazili docela pozdě, ale Pekelné doly byly pekelně fajn :-)

Vloženo: 29.08.2010
    Uskutečněno: 28.08.2010
  • Karlštejn

Trip na Karlštejn Tak jsme byly se Saphirou naadrenalinované ze sobotní motoškoly, že jsme si v pondělí odpoledne vyrazily na Karlštejn. Neodradila nás ani výstraha meteorologů před krupobitím přicházejícím ze západu.

Vloženo: 04.09.2010
    Uskutečněno: 23.08.2010
  • Kurz "manipulace s motorkou" - Kolín

Kurz "manipulace s motorkou" V sobotu 21.8. jsem absolvovala skvělej motokurz v Kolíně. Akce, nad kterou asi spousta vyježděnejch motorkářů pohrdavě ohrne nos, ale pro "začátečníky" kurz jak na objednávku :-) Sešlo se

Typ: Sraz
    Vloženo: 29.08.2010
    Uskutečněno: 21.08.2010
  • Prague Night Ride 2010

Prague Night Ride 2010 Prague Night Ride pod vedením BC TOP5 opět nezklamala - přes 170 motorek křižovalo Prahu od cca 22 hod do necelé půlnoci, až jsem chvílemi měla pocit, že musíme někde protnout vlastní řady :-)

Vloženo: 19.07.2010
    Uskutečněno: 17.07.2010
  • Investice do doplňků - tentokrát samotné majitelky... ;

Investice do doplňků - tentokrát samotné majitelky... ;-) Kůže je kůže - z pohledu bezpečí v případě pádu. Ale v těhle tropech jsem se opravdu v té kůži necítila ve své kůži!! ;-) Takže v oblečení next level - doma je

Vloženo: 29.07.2010
    Uskutečněno: 11.07.2010
  • Kopytem sem, kopytem tam... :-)

Kopytem sem, kopytem tam... Tak jsem si užila super dva všední dny v sedle, celkem najeto za dva dny asi 650 km. Prvním cílem byl ranč Malevil, kde jsem měla střechu nad hlavou a Silver díky vstřícnému personálu ranče t

Vloženo: 10.05.2010
    Uskutečněno: 29.04.2010
  • Poprvé spolu na silnici v roce 2010 :-)

Poprvé spolu na silnici v roce 2010 :-) Poslední dny byly slunečné a mně se svíralo srdce, kdykoliv jsem zaslechla zvuk motorky nějakého nedočkavce nebo ji zahlédla. Silver na mě čekal celou zimu ubytovaný u servismana

Vloženo: 31.03.2010
    Uskutečněno: 27.03.2010
  • Blížící se konec sezony...

Blížící se konec sezony... Blíží se konec sezony a já začínám cítit v duši smutek, že se mi Silver uloží k zimnímu spánku a s ním i všechny zážitky a pocity, které jsem měla, když jsem projížděla vesničky, městečka, mě

Vloženo: 30.09.2009
    Uskutečněno: 30.09.2009
  • Předzimní upgrade

Předzimní upgrade Tak jsem z posledních sil a na poslední chvíli vyměnila Silverovi mrkátka - za diodová, krásná, bílá, oranžově blikající. Růžové prý nevyrábějí... ;-) Navíc jsem šla do olepu, nenápadného, ale odliší

Vloženo: 30.09.2009
    Uskutečněno: 29.09.2009
  • Vzpomínky na moto-školu :-D

Každý jsme nějak začínali... :-D Od okamžiku posledního opuštění dveří autoškoly jsem stále měla v mysli, že by nebylo od věci podělit se s ostatními o pár úsměvných situací, které dosud bavily jen mé kolegy v práci,

Vloženo: 19.10.2009
    Uskutečněno: 15.09.2009
  • Mám za sebou 4 tis. km

Kilometry přibývají, zkušenosti také... Čeká mě 14 dní dovolené, na tachometru jsem se za těch pár dní, co jezdím, přehoupla přes 4 tis. km, tak doufám, že pár kilometrů ještě najezdím. Největším problémem jsou stále

Vloženo: 09.09.2009
    Uskutečněno: 08.09.2009
  • A jezdím a jezdím...

A jezdím a jezdím... Kdykoliv je čas a jsou síly, jezdím. Jezdím stále, pořád, často, kdykoliv - a ráda. Mám za sebou během 7 týdnů něco kolem 3 tis. km. Spousta věcí se zautomatizovala, některé činnosti jsou už pod k

Vloženo: 19.08.2009
    Uskutečněno: 16.08.2009
  • Prague Night Ride 2009

Prague Night Ride 2009 Úžasná akce, nezapomenutelný zážitek. Namísto přihlášených 44 bikerů se nás v Europarku ve Štěrboholích sešlo rovných 103. Celý den pršelo, ale 103 intenzivně vyslaných proseb, ať přestane, zabra

Vloženo: 19.07.2009
    Uskutečněno: 18.07.2009
  • Xenon

Xenon Silver vyfasoval nový bezpečnostní prvek a podporu pro jízdy absolvované po nocích - xenon. Nejen, že to moc pěkně vypadá, ale okamžitě byla cítit i větší zaregistrovatelnost řidiči aut.

Vloženo: 17.07.2009
    Uskutečněno: 15.07.2009
  • Hefty

Hefty Když jsem vždy po dojetí z tripu nebyla schopna v prstech udržet ani klíče od bytu natožpak si třeba byt odemknout, pochopila jsem, že veškerá moje snaha držet hefty zlehka nestačí. Dvorní servisman situaci odhad

Vloženo: 15.07.2009
    Uskutečněno: 08.07.2009
  • Samotářka....

Samotářka Tak jsem si včera i dnes zkusila jízdu osamotě. Není to vůbec špatná zkušenost, ale neznamená to, že nejsem vděčná za doprovod na prvních dvou jízdách - naopak, bez doprovodu bych ty první cesty si asi absolv

Vloženo: 06.07.2009
    Uskutečněno: 06.07.2009
  • Tento způsob léta zdá se mi...

Druhá vyjížďka aneb Tento způsob léta zdá se mi býti... Druhá vyjížďka za mnou. Tentokrát "konvoj" třech motorek, já uprostřed zazipovaná a v bezpečí :-) Úplně jiný pocit než při první vyjížďce. Některé věci začínají

Vloženo: 05.07.2009
    Uskutečněno: 04.07.2009
  • První vyjížďka

První vyjížďka V sobotu 27.6. jsem poprvé vyrazila na cestu v doprovodu zkuseneho motorkare. Diky jeho pritomnosti jsem se citila jistejsi, vedomi, ze "kdyby neco", ze zasahne/pomuze/podpori/zajisti/obstara bylo hodne

Vloženo: 02.07.2009
    Uskutečněno: 27.06.2009
  • Padáky, zámek, tašky.

Padáky, zámek, tankvak, cestovní taška. Po shoppingu v Louisu je Silver vylepseny o padaky, zamek s alarmem (Xena), tankvak, cestovni tasku a par drobnosti.

Vloženo: 08.06.2009
    Uskutečněno: 06.06.2009
  • Adopce

Adopce Silvera 20.5.2009 Nemůžu se dočkat, až mi zavrní do uší. Doufám, že ho jakožto začátečník nebudu moc trápit a také doufám, že moji starostlivost o jeho technický stav i vzhled mi oplatí spolehlivostí a tolerancí

Typ: Koupě
    Vloženo: 22.05.2009