Harley Davidson XL 883C Custom (2009)

Vlastník Harlejíček
Vloženo 20.3.2009
Aktualizováno 31.10.2009

Deník motorky
Nalezeno 25 záznamů

• Neoficiální zahájení sezony 2011

Půlka ledna, venku krásně jako na jaře tak proč zahálet doma ... ? Opravdu nádherný den tak hup na haryka a hurá bublat. Trasa Poděbrady - Městec Králové - Nový Bydžov - Hořice v Podkrkonoší - Jičín - Poděbrady - Nymbur

Vloženo: 16.01.2011
    Uskutečněno: 16.01.2011
  • Setkání s dětmi z Parent Projektu na Orlíku

V sobotu 4.září jsme přijeli za dětmi z Parent Projectu a ugrilovali s nimi nějaké dobroty. Víkend probíhal v duchu – mimozemšťani jsou tady. My jsme si nechali obličeje svoje a i tak jsme zapadli velmi dobře. Atrakcí se

Vloženo: 26.09.2010
    Uskutečněno: 04.09.2010
  • Nepomucký trojúhelník 2010

Parádní akce, nádherné závody, překrásné motocykly a vynikající lidé tento víkend v Nepomuku. Vyrazil jsem sólo za kamarádama kteří byli již na místě. Sbalil jsem si jen karimatku a spacák, cestu si určil takto: Český Br

Vloženo: 03.08.2010
    Uskutečněno: 01.08.2010
  • 19. Česká Tourist Trophy Hořice v Podkrkonoší

Další výtečně prožitej víkend ve společnosti klasických motocyklů. Pro nás je to vždy víkend strávený jak prací tak i relaxem ...

Vloženo: 27.06.2010
    Uskutečněno: 20.06.2010
  • Druhá garančí prohlídka

Tentokrát jsem zvolil servis Harley - Davidson v Hradci Králové a musím říct že ke vší spokojenosti.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 27.06.2010
    Uskutečněno: 08.06.2010
  • 48. ročník 300 Zatáček Gustava Havla, Hořice v Podkrkon

Na tuhle akci se těším celý rok. Hned po skončení jednoho ročníku se v okamžiku začnu těšit na ročník příští. Pro mě osobně je to balzám na duši, přijdu na jiné myšlenky a hlavně mi je dobře na duši. Do Hořic jsme vyrazi

Uskutečněno: 23.05.2010
  • Bikerská mše - Kostel svatého Cyrila a Metoděje - Praha

Již tradiční akce Harley-Davidson Clubu Praha a H.O.G. Praha Chapter.

Uskutečněno: 15.05.2010
  • Káďův memoriál - Špindlerovka 2010

Na tuto vyjížďku jsem vyrazil sólo po trase Poděbrady - Jičín - Nová Paka a Vrchlabí, zde byl původně plánovaný sraz na náměstí. Z důvodu konání jiné moto akce byl sraz na Benzině a odtud hurá nahoru ... Příjemná projížď

Uskutečněno: 08.05.2010
  • Demo den Harley-Davidson Praha - Letňany

Udělal jsem si krátký výlet do Letňan před Tesco. Ne za nákupama ale omrknout Harley-Davidson demo truck v akci. Den jsem strávil příjemným povídám s Káďou a Hankou nejenom o projektu MDA RIDE. Opět další velmi mile strá

Uskutečněno: 01.05.2010
  • Zahájení sezony Praha - Poděbrady 2010

Moje první zahájení sezony zažité ze sedla motocyklu. Byla to paráda a vydařilo se i počasí. Velmi povedený den.

Uskutečněno: 03.04.2010
  • Halloween motorcycle ride in Bar and Restaurant ROAD CA

Původní a ještě páteční předpověď počasí na sobotu mluvila naprosto jasně - jasno a sluníčko ... kdepak asi udělali soudruzi z ČHMÚ chybu???Vše bylo naprosto jinak.No nic, stejně se čtyřčlenná skupinka jezdců dala na pár

Vloženo: 31.10.2009
    Uskutečněno: 31.10.2009
  • Sváteční vyjížďka Jílové u Prahy - Žampach (hotel Troní

Moc pěkně se nám to tento sváteční den sešlo.Venku pěkně, sice pod mrakem ale teplo a nezbývalo nic jiného než vytáhnout mašiny a trochu je ještě provětrat.První zastávka byla ve Vrbovce v Bikers Crownu a dál to šlo jak

Vloženo: 28.10.2009
    Uskutečněno: 28.10.2009
  • 15. Harley a Guzzi party, Štědronín u Zvíkova

Oliver_J a H883, pánové díky za příjemnou vyjížďku ...

Vloženo: 28.10.2009
    Uskutečněno: 10.10.2009
  • Poslední majle H.O.G. Praha Chapter

Se značným zpožděním,ale přece, budeš mít radost) :-) viď Jiříku ... V sobotu jsme za překrásného počasí vyrazili směr Jílemnice na plánovaný oběd,cesta směrem od Poděbrad na Jičín a dále na místo určení probíhala v nap

Vloženo: 03.10.2009
    Uskutečněno: 26.09.2009
  • 64. Cyklistický závod Praha - Karlovy Vary - Praha

Klubová akce: support u nejstaršího a nejdelšího cyklo závodu u nás.Předpověď počasí nelhala a bylo moc pěkně.Ráno jsem sice vyrazil do "podzimního" rána (docela chládek a mlha), ale to vůbec nevadilo.Celkem 22 mašin jel

Vloženo: 20.09.2009
    Uskutečněno: 19.09.2009
  • Mile strávené nedělní odpoledne na trase: Sadská - Nymburk - Křinec - Dolní Bousov - Sobotka - hrad Kost - pěkně jsem obkroužil Trosky - přes Turnov a Mladou Boleslav k domuvu. Jel jsem snad po všech třídách silnic co u

Vloženo: 13.09.2009
    Uskutečněno: 13.09.2009
  • 1. MDA Ride

Výtečně strávená sobota a hlavně pomoc s organizací dobré a potřebné akce. Komplet výtěžek z celého sobotního dění putoval na konto pacientů kteří trpí zákeřnou svalovou dystrofií. Samozřejností byla i společná vyjížďka

Vloženo: 06.09.2009
    Uskutečněno: 05.09.2009
  • Havířovský Zlatý Kahanec 2009

Na weekend 21. - 23.8. jsem se rozhodl vyrazit na zatím moji nejdelší jízdu. Konkrétně k obci Těrlicko. Mám hrozně rád road racing a na cestu jsem se těšil.Zlatý Kahanec se dost vydařil a já osobně velmi rád opět viděl m

Vloženo: 25.08.2009
    Uskutečněno: 23.08.2009
  • Pardubice - Hradec Králové - Hořice - Pečky

PO delší době kdy mi zdravotní stav dost dobře nedovolil jezdit tak jak bych chtěl jsem vyrazil do Pardubic kde se konečně dostaly klubové (a jiné) nášivky na místa kam patří.Za dvě hodiny byla práce hotova a já tak mohl

Vloženo: 25.08.2009
    Uskutečněno: 17.08.2009
  • Pečky - Jičín - Ml.Boleslav - Bezděz

Státní svátek, venku příjemné počasí a nastal čas osedlat haryka a vyrazit ven. Z Poděbrad směrem na Jičín, z města Rumcajsova vlastně zpět na Mladou Boleslav - Českou Lípu. Z kopce přede mnou na mě začal vyčuhovat hrad

Vloženo: 07.07.2009
    Uskutečněno: 06.07.2009
  • Pečky - Červená Řečice

Původně jsem měl na tento den v plánu vyjížďku s Praha Chapter, BOHUŽEL jsem ji blbě prošvihnul!!! Vydal jsem se odpoledne na sólo projížďku a to trasou, kterou jsem zatím znal jen ze služebního transitu: Z Peček na Ko

Vloženo: 07.07.2009
    Uskutečněno: 20.06.2009
    Tachometr: 2079km
  • 18. Česká Tourist Trophy / Hořice

Na 300 ZGH jsem byl ještě plechovkou, ale na víkend plný "klasiků" jsem byl už na dvou kolech. Dal jsem si v Hořicích 3 kola legendárního okruhu a byl jsem spokojenej. Víkend byl strávenej tím nejlepším způsobem. Jen ned

Uskutečněno: 06.06.2009
  • 16th National H-D H.O.G. Rally, Praha, Camp Džbán

Nemám slov ... na Rally jezdim pravidelně od roku 1994 kdy byla úplně po prvé a to na Strahově. Co víc dodat k tomu že když už konečně mám vytouženej stroj tak mě zraděj průdušky a místo 16. Rally se válím doma v pelechu

Uskutečněno: 30.05.2009
  • První garanční prohlídka

První návštěva servisu, výměna životně důležitých kapalin + olejového filtru. Zakoupení a následná montáž koženého návleku na nádrž. Tento doplněk zabrání poškrábání laku na palivové nádrži

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 30.04.2009
  • Počáteční seznamování a zvykání si na sebe

Nikdy jsem na žádném stroji nejezdil a proto jsem začínal velmi opatrně. Musím říct že mi vše padlo - jak se říká "prdel na hrnec" a s mým černým sporťákem jsme našli společnou řeč velmi brzo.

Uskutečněno: 26.04.2009