Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2002)

Vlastník Žirafa
Vloženo 22.8.2008
Aktualizováno 25.8.2008

Deník motorky
Nalezeno 9 záznamů

• Dnes byla moooc pěkná vyjížďka:-) jela jsem jako batůžek na mé mašině do Boskovic a zpět už sama a Martin na Hondě. Já se jako spolujezdec malinko bojím, takže zpáteční cesta byla daleko lepší. Jeli jsme ze Svitav na Vys

Vloženo: 24.08.2009
    Uskutečněno: 23.08.2009
  • Cest do Ústí, Černovír, zase Ústí a prdelema dom byla celkem fajn, až na ty rozbitý silnice, to je děs běs.

Uskutečněno: 11.08.2009
  • Dnešní cesta se vydařila:-D Jela jsem do Hořic- SAMA a v tom je ta pohoda. Jelo mi to, jako bych měla drakouše přirostlýho k prdeli už od narození, oproti minulému týdnu to byla krááása nesmíííírná:-) Já se na tý mašině

Uskutečněno: 08.08.2009
  • Stává se vám, že někdy jedete jako pako a někdy jako bůh?? Mě se to stalo zrovna dneska, že jedu jako debil... Vyrazili jsem z Leťáku do Pastvin a přes Jablonné dom, taková krátká večerní projíždka před spaním:-) ale pro

Uskutečněno: 01.08.2009
  • Tak jsme si v sobotu po obědě vyrazili do obce Suchý nedaleko Boskovic na sraz Velorexů. Martin na tříkolce, já na yamaze, cesta byla v pohodě, až na ten hroznej vítr:-( ale to co tam bylo k vidění, stálo za to. Taková s

Vloženo: 04.05.2009
    Uskutečněno: 02.05.2009
  • První jarní den, huraaaaaa:-) Tak si teda poprvé vyrazíme, jupííí! A neee, je kosa, fouká jak sviňa. já statečně nasedám na svého drakouše a... jedu... 200m křižovatka, zastavuju a šup, mašina se mi veze po pravý noze k

Vloženo: 26.03.2009
    Uskutečněno: 21.03.2009
  • Tak jsme si udělali výlet autem do Phy, do Vrbovky nakupovat:-)) hnusný počasí, deprese ze zimy se ještě znásobila po návštěvě Bikers Crownu, Yamahy, Triumfu..., ale mělo to i svá pozitiva:-) koupila jsem kráásnou rolku

Vloženo: 13.02.2009
    Uskutečněno: 04.02.2009
  • Tak se mi povedlo ukecat Martina, abych mohla jet sama:-) nechtěl, ale musel! Dobrý to bylo, lepší, zkoušela jsem si různý blbosti, jako je třeba rozjezd do kopce:-)) sice jedu tak, že občas brzdím provoz, ale ta svoboda

Vloženo: 16.09.2008
    Uskutečněno: 16.09.2008
  • Tak jezdím jako drak, teda spíš jako dráček co neumí létat:-)už se mi povedlo, že mi došel benzín:-)) je to mazec, ale sama cítím, že každým ujetým kilometrem se lepším. Aspoň doufám, že to tak je. Jezdí skvěle, jen mám

Vloženo: 02.09.2008
    Uskutečněno: 02.09.2008