Přijeďte se mrknout na soutěžní historiky do Benešova

Opět po roce proběhne setkání příznivců historických soutěžních a terénních motocyklů v Benešově. Jde už o 9.ročník a nikdo by si tuto parádní podívanou neměl nechat ujít.

Přijeďte se mrknout na soutěžní historiky do Benešova
Jedná se o motocykly do roku výroby 1989. Setkání se koná 30.6.2012 v areálu Kavčák-BABA v Benešově.
Pro účastníky bude opět připraven okruh vyznačený na části motokrosové trati, přilehlé louce a kratšího úseku v kaňonu (dlouhý cca 5min) Na tomto okruhu proběhne kromě volných jízd i měření testů-jízdy pravidelnosti. Přejímka pro účastníky je 30.6.2012 od 7:30do 9:00 hodin, v 9:45 začínají volné tréninkové jízdy a od 10:45 se bude soutěžit v jízdách pravidelnosti. Odpoledne bude pak odstartován ve 14.00hod závod CrossCountry dvojic na 60 minut, ve kterém bude mít zastoupení i naše redakce Motorkáři.cz :).
Program a jednotlivé jízdy mohou být operativně uzpůsobeny dle počasí a postupnému vývoji srazu. V areálu bude organizována i menší výstava soutěžních a krosových klenotů. Do této výstavky může přispět kdokoli, kdo nějaký klenot má a je ochoten ho do Benešova dopravit, kromě motocyklu na kterém bude startovat.
Vyhlášení výsledků proběhne po skončení CrosCountry, nejpozději v 15:30 hodin. Vyhlášení jízdy pravidelnosti, nejúspěšnějších v CrossCountry dvojic, nejhezčího a nejstaršího startujícího motocyklu.
Připraveno bude i občerstvení, všichni příznivci jsou vřele zváni a to ať se svým veteránem, nebo jen jako diváci. Maximální počet startujících je 100 jezdců.
Uzávěrka přihlášek je 30.6.2012 ukončením přejímek na závodišti, případně do vypršení maximálního možného počtu startujících.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


TOPlist