Zkušenost s náhradou LED za žárovku + typ patice Z650 (2017)

  • 0

    15.5.2024 od Pianoguy

    Prosím, máte zkušenost jaká LED je vhodná do hlavního světlometu jako náhrada za původní žárovku?
    Jde mi i o typ, v manuálu bohužel (k překvapení) není uveden.
    Na netu jsem našel že by snad mělo jít o H4, je to stejná jako do auta? Ale jsou i různě velké chladiče, a u auta jsem už narazil kvůli velikosti chladiče, který se tam nevešel..
    Řešil jste někdo?
    Díky, Viktor

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 1

    15.5.2024 od ja1

    Vem žárovku do servisu nebo prodejny autodílů, tam ti to na ní přečtou

    Doplněno:

    Hlavní světlo má jen 2 druhy žárovek, 3 kontakty má H4 , a 2 kontakty H 7,

    15.5.2024 od ja1

    Doplnit odpověď

  • 1

    16.5.2024 od Hydropes

    Bacha, LED náhrada za halogen ne vždycky správně funguje...na některých strojích to pak děsně oslňuje protijedoucí a paradoxně to svítí hůř jak před tím...
    Chce to vyzkoušet, ať to nebije do očí...

    A jelikož to není schválená kombinace do silničního provozu = může tě za to sundat každej dopravák co tě zastaví a podle nové legislativy ti může na místě zkrátit platnost STK na 30 dnú nebo jí úplně zrušit...plus samozrejme flastr

    Tak zvaž jestli a co tam cpát...jelikož je to vidět z dálky hned na první dobrou ...

    Doplnit odpověď

  • 0

    16.5.2024 od wormi



    Osram dělá přímo LED H4, sice asi nebude homologace pro tvůj konkretní stroj, ale to stejně nebude žádná

    Doplněno:

    https://www.osram.cz...%C5%BE%C3%A1rovky%20(schv%C3%A1leno%20pro%20ve%C5%99ejn%C3%A9%20komunikace)-Osv%C4%9Btlen%C3%AD%20vozidel-Automobilov%C3%BD%20pr%C5%AFmysl/cz/cs/GPS01_3695161/ZMP_4063288/

    16.5.2024 od wormi

    Doplnit odpověď

  • 0

    16.5.2024 od Pedl

    Slyšel jsem, že přední LED tam kde nejsou z výroby mívají problém s chlazením.
    Ještě zvaž koupi třeba nějaké lepší halogenky jako Osram NightBreaker a podobné, ale prostě halogenku.

    Doplnit odpověď

  • 0

    16.5.2024 od Pidra

    Chce si to vytipovat. Na motorce jsem měl H4,vlezla setam i s chladičem.musíš si změřit kolik místa máš,každopádně hledat co nejvíc watů a Lmetrů,než jsem motorku prodal tak jsem s tím jezdil cca 4 sezony i v A a It,nikdy mě kvůli žarovce nezastavili.investice ale byla cca 2000,-

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.5.2024 od TP602

    Já viděl v bazaru K2moto toto:

    Že to takřka nesvítilo netřeba dodávat

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist