bmw_r1300gs_cartec




Začiatočník - prvá moto

  • 0

    6.4.2024 od alliell

    Zdravím,

    začínam robiť vodičák na moto. Ten bude trvať cca mesiac, tak pomaly pozerám po nejakej prvej moto.

    Chcel by som poradiť s čím máte dobré skúsenosti pre začiatočníka? Možno ani nie konkrétny model, ale skôr značku, výkon a tak.

    Hlavne ma zaujíma, či je dobré hneď začínať s niečim silnejším. Pre začiatočníka to asi nie je ideálne, zase sa ale bojím, že niečo slabšie ma po pár jazdách omrzí.

    Za radu ďakujem.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    7.4.2024 od marna

    Lepšie na začiatok niečo krotké.

    Ani pionier by ťa nemusel omrzieť... 50 koňová motorka ide asi tak 150 km/h tak neviem čo ťa má omrzieť, možno tak život.

    Hornet 600ka je rýchla motorka pre skúsenejšieho jazdca. Čo si máš vybrať záleží aj od toho aký si vysoký a koľko vážiš, alebo či si dievča a pod.

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.4.2024 od _Michal

    Co si budeme. Ideálně začít 300, nějakou silničku a tu si naučit vodit s prstem v nose. Potom skočit po 600, která je stále i pro začátečníka vhodná, ale tá potom umí pěkně potahat. Mám FZ6, 33tis na ní najeto a pořád se mám co učit.

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.4.2024 od Pedl

    Na lehčí motorce se prostě snadněji učí. Ale pokud máš třeba 2 metry a vážíš 100 kilo, tak třeba ti 200 kg motorka nebude připadat těžká. Motorově jen ten čtyřválec do poloviny otáček hodný.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist