bmw_r1300gs_cartec




Nestartuje

  • 0

    2.10.2023 od Vikisek1

    Dobrý den, mám už dlouhodobější problém s kawou..motorka nestartovala svíčka byla úplně černá tak jsem vyčistila karbec zvedla jehlu a vyčistila vzduchový filtr a chytla úplně v pohodě druhy den jsem to jela projet a neměla žádný problém šlo to normálně do otáček a jela úplně v pohodě, doma jsem ji chcípla a druhý den jsem ji chtěla nastartovat a nechytla a svíčka byla znova úplně černá.. Už vůbec nevím co s tím, protože se mi nechce každý druhý den čistit karbec

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    2.10.2023 od ja1

    Zkus nastavit směs, na karbci je šroub bohatosti, je jediný že žlutého kovu, na plakáty šroubovák ten zatoc a poté povol o 2 otáčky

    Doplněno:

    Tak už to jezdí?

    5.10.2023 od ja1

    Kolik máš najeto, už někdo měnil píst a kroužky? Má to ještě kompresi?

    3.10.2023 od ja1

    Mám svíčku ngk, vím že jsou nic moc a že je stačí jednou uchcat a je to jejich konečná mám v plánu kupovat brisk

    3.10.2023 od

    Mám svíčku ngk, vím že jsou nic moc a že je stačí jednou uchcat a je to jejich konečná mám v plánu kupovat brisk

    3.10.2023 od Vikisek1

    Benzín jsem tankovala do kanystru asi 5 dní zpět, olej mám motul 710 a míchala jsem 1:50 což je asi moc takže začnu míchat 1:40

    3.10.2023 od Vikisek1

    Benzín jsem tankovala do kanystru asi 5 dní zpět, olej mám motul 710 a míchala jsem 1:50 což je asi moc takže začnu míchat 1:40

    3.10.2023 od Vikisek1

    Benzín jsem tankovala do kanystru asi 5 dní zpět, olej mám motul 710 a míchala jsem 1:50 což je asi moc takže začnu míchat 1:40

    3.10.2023 od Vikisek1

    A svíčku kup obyčejnou, žádné iridiove,

    2.10.2023 od ja1

    Kdo ví ? Možná máš jen špatný benzín nebo moc oleje v něm, zkusil bych vypustit nádrž,,dát nový benzín s poměrem 1,40 oleje a novou svíčku

    2.10.2023 od ja1

    Kolik ? 1÷40

    2.10.2023 od ja1

    Leju normálně do nádrže

    2.10.2023 od Vikisek1

    Leju normálně do nádrže

    2.10.2023 od Vikisek1

    Tam máš olimaster ,nebo primichavas olej do nádrže

    2.10.2023 od ja1

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.10.2023 od Obdélník

    Od 20.9.2023 jsi sem dala 3 technické dotazy, víceméně stejné. Je vidět, že tomu vůbec nerozumíš, tak ti dám radu. Dej motorku k nějakému mechanikovi a nehledej odpovědi na netu. Pak se v tom sama vrtáš, snažíš se to opravit, ale rozšteluješ si další a další věci.
    Dej to do servisu.

    Doplněno:

    Napiš to ještě jednou, ať je to tady 5x.

    4.10.2023 od Obdélník

    jelikož jsem student a nemám bůh vi kolik peněz na to dávat to každý týden do servisu kvůli věcem který si udělám doma, tak mi to přijde opravdu zbytečné.. A řekla bych že každý někde začínal a jsem typ člověka který radši bude psát dotazy na nějaké věci abych se přiučila a když se mi někde něco vysere abych s tím hned neběhala do servisu;)

    3.10.2023 od

    jelikož jsem student a nemám bůh vi kolik peněz na to dávat to každý týden do servisu kvůli věcem který si udělám doma, tak mi to přijde opravdu zbytečné.. A řekla bych že každý někde začínal a jsem typ člověka který radši bude psát dotazy na nějaké věci abych se přiučila a když se mi někde něco vysere abych s tím hned neběhala do servisu;)

    3.10.2023 od

    1***

    2.10.2023 od Hant2

    1*

    2.10.2023 od Hant2

    jelikož jsem student a nemám bůh vi kolik peněz na to dávat to každý týden do servisu kvůli věcem který si udělám doma, tak mi to přijde opravdu zbytečné.. A řekla bych že každý někde začínal a jsem typ člověka který radši bude psát dotazy na nějaké věci abych se přiučila a když se mi někde něco vysere abych s tím hned neběhala do servisu;)

    2.10.2023 od

    jelikož jsem student a nemám bůh vi kolik peněz na to dávat to každý týden do servisu kvůli věcem který si udělám doma, tak mi to přijde opravdu zbytečné.. A řekla bych že každý někde začínal a jsem typ člověka který radši bude psát dotazy na nějaké věci abych se přiučila a když se mi někde něco vysere abych s tím hned neběhala do servisu;)

    2.10.2023 od Vikisek1

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.10.2023 od zimirekm

    Ahoj. Neznam toto moto, ale obecna rada. Pokud mas cernou svicku, je smes prilis bohata. Hneda barva akorat, svetla prilis chuda. Tim neresim pomer oleje v benzinu. Takze bud mas prilis benzinu a nebo vzduch ma vetsi odpor, nez ma. Tim padem nasava bohatsi smes. Pokud jsem kdy na necem v minulosti zvedl jehlu, byla smes jeste bohatsi. Takze opacne, kdyz jsem jehlu posunul nize, byla smes chudci. Dasi rada je svicka. Jsou svicky teple a studene. Spravnou volbou se predejde tzv pecce na kontaktech a samozrejme zakarbonovani svicky samotne. Pak mam dalsi volbu, tim je spravna komprese a predstih. No a pak jak funguje zapalovani. Pokud je uz nekde oxidace,uvavena elektronika, probijeni, unaveny kabel ke svicce, atd atd muze svicka sice palit venku pekne, ale pod tlakem ve valci slabe a nebo vubec. No a jeste posledni rada. Kdyz neznam pricinu, eliminuji ji. Takze postupne kontroluji vse uvedene zde, az pricinu objevim.

    Doplněno:

    Vyčistila jsem karbec a profoukla trysky, zvedla kroužek na jehle, vzala šmirglem trochu svíčku.. A motorka chytla prvně furt chcípala tak jsem to točila třeba na 2tis. Otáček a pak držela normálně volnoběh a třeba po 5ti minutách z ničeho nic chcípla nedusila se nic

    3.10.2023 od Vikisek1

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.10.2023 od Fueltank

    Pokud to po vyčištění chvíli jede a pak se to zasere a svíčka je černá, tak je tam moc nebo špatný olej. Co tam leješ a jaký poměr?

    Doplněno:

    1:50 pokud nejezdiš trať je myslím ok. To znamená 10 litrů benzínu/200 ml oleje! Micháš bokem nebo v nádrži? Vždy je lepší míchat bokem a před každou jízdou znovu promíchat a nalít, jinak ti olej sedá dolů a zasere právě svíčku a karbec

    4.10.2023 od Fueltank

    1:50 pokud nejezdiš trať je myslím ok. To znamená 10 litrů benzínu/200 ml oleje! Micháš bokem nebo v nádrži? Vždy je lepší míchat bokem a před každou jízdou znovu promíchat a nalít, jinak ti olej sedá dolů a zasere právě svíčku a karbec

    4.10.2023 od Fueltank

    Leju tam motul 710 a 1:50, což jsem zjistila že je asi moc takže začnu míchat 1:40

    3.10.2023 od Vikisek1

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist