bmw_r1300gs_cartec




Po týdnu startuje více jak 30s

  • 0

    25.9.2023 od DaWe_cz

    Dobrý den, mám dotaz je normální že moto s karburátorem po například týdnů stání bez nastartování, startuje dlouho(30-60s musím točit startér než chytne) pokud startuju denně tak chytí na drc ale po sobě to trvá. Zkoušel jsem startovat jak se syticem tak i bez.

    Doplněno:

    Už jsem na to prisel, na moto je podtlakový ventil na palivo, nevím proč ale když ventil otevřu ručně (ventil je plně otevřena bez ohledu na podtlaku) před startem pak to prepnu zase na podtlak tak to naskočí hned. Třeba to někomu pomůže;)

    28.12.2023 od DaWe_cz

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (7)
  • 0

    25.9.2023 od krokoš

    Čau, mám Inazumu GSX 750 karbec, a je to normálne. Pomôže benzín 100 oktán , hlavne s označením E 5. Má to iné prísady miesto bioetanolu.

    Doplněno:

    Ke´d je chladno taak stále sytič, v horúčavách čo boli tak aj studená bez sytiču, ale ako píšem keď bolo fest horúco.

    25.9.2023 od krokoš

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.9.2023 od Pedl

    Má to podtlakový kohout? Teče palivo hned?

    Doplněno:

    Palivo nevím jestli teče hned nemám průhledné hadičky

    25.9.2023 od DaWe_cz

    Ano

    25.9.2023 od DaWe_cz

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.9.2023 od Slávek-TDM

    Tohle starý karburátorový motorky někdy dělají. Co pomáhá (opět - u některých motorek) je zavřít kohout před odstavením a vyjet ho do sucha. Pak před startem nechat natéci čerstvý benzín a bude startovat lépe. Nebo před startem "starý" benzín vypustit odkalovacím šroubem Takto to jsem to řešil u Dominátora i u staré CLR125.

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.9.2023 od Rooks

    Narovinu, poslední dobou palivo stojí za vyliž ... 100 oktan ten vůbec (zláště ten zimní). Nechci tu dělat reklamu ale od Maxmotionů a 98 Eurooil jsem přešel na obyčejný 95 benzín u Benziny a liji do toho VIF. Od té doby to chytá ja má. Karburátor 2006 . Jen na zimu hodím Maxmotion 95, kde je etbe.

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.9.2023 od lubinou

    Pokud při startování aspoň trochu kouří z výfuku - benzín tam jde, dal bych seřídit karburátory.
    Pokud je výfuk bez kouře, bude chyba v podtlakovém ventilu, nebo prasklá či netěsná hadička, která ho ovládá-otvírá.

    Doplnit odpověď

  • 0

    4.10.2023 od MEK0TA

    Tipnul bych to na vysychající benzín v plovákových komorách - klidně tam nějaký benzín ještě je, ale už příliš málo na to, aby to naskočilo, a protože má Bandit podtlakový palivový kohout, tak benzín dotéká až při startování. Řešení je skladovat to v chladnějších prostorách nebo to nenechávat stát tak dlouho, protože Bandit nemá kohout s polohou plnění, kdy benzín teče i samovolně bez podtlaku z motoru. Samozřejmě můžeš zkusit vyměnit kohout za jiný typ, který tuto polohu má a pasoval by tam, tím by jsi to vyřešil.

    Doplnit odpověď

  • -1

    26.9.2023 od pizda

    skús s novou alebo prednabitou batériou

    Doplněno:

    No baterka to určitě není

    27.9.2023 od DaWe_cz

    Když 30 - 60 s točí a pak to chytne, tak to asi baterka nebude, že? Chce to myslet a ne plácat.

    26.9.2023 od Milos1

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist