bmw_r1300gs_cartec




Točí ale nestartuje

  • 0

    20.9.2023 od Vikisek1

    Dobrý den, chci se zeptat už nějakou dobu mě zlobí kawa, jeden den nechtěla chytnout tak jsem koupila novou svíčku a baterku chytla na první
    Jela jsem se projet začala se dusit a chcípla znova chytit nechtěla, vyčistila jsem karbec, filtr, výfuk a svíčku pak jsem pod svíčku stříkla benzín chytla ale pak zase chcípla a teď už nechce chytit vůbec, zkoušela jsem znova vše vyčistit a roztlačovat z kopce má snahu a točí ale nechytá. Vůbec nevím co by s tím mohlo být tak bych prosila o pomoc

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    20.9.2023 od Jirkacbx

    Jakou barvu mají kontakty na svíče?
    Hází svíčka jiskru venku?

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.9.2023 od Jirkahu71

    kontroloval bych bohatost směsi. Nezůstal otevřený sytič, nebo není vysoká hladina v plovákové komoře? Pravděpodobně budou kontakty svíčky černé, což by znamenalo bohatou směs. Moje zkušenost je, že třeba svíčky NGK uleješ jen jednou a jsou v háji. Třeba Brisk nebo Denso si nechají líbit mnohem víc.

    Doplněno:

    Svíčku mám NGK, je mokrá a je černá jen trochu.. Zkoušela jsem střiknout start sprej do sání chytlo to tak na 2-3 sekundy a pak zase chcípla.. Přijde mi že mi do karbecu teče moc benzinu a tak se motorka uchlastá protože když povolím výpušťák tak vždy vychčije docela dost benzínu

    26.9.2023 od

    Svíčku mám NGK, je mokrá a je černá jen trochu.. Zkoušela jsem střiknout start sprej do sání chytlo to tak na 2-3 sekundy a pak zase chcípla.. Přijde mi že mi do karbecu teče moc benzinu a tak se motorka uchlastá protože když povolím výpušťák tak vždy vychčije docela dost benzínu

    26.9.2023 od

    Svíčku mám NGK, je mokrá a je černá jen trochu.. Zkoušela jsem střiknout start sprej do sání chytlo to tak na 2-3 sekundy a pak zase chcípla.. Přijde mi že mi do karbecu teče moc benzinu a tak se motorka uchlastá protože když povolím výpušťák tak vždy vychčije docela dost benzínu

    25.9.2023 od Vikisek1

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.9.2023 od Obdélník

    Jak vypadá svíčka ? Je mokrá ? Jde Vám tam benzín ?

    Doplněno:

    Svíčka je měněná jela jsem jí jednou takže je úplně čistá, mokrá taky byla.. Minulá svíčka byla extrémně černá

    26.9.2023 od

    Svíčka je měněná jela jsem jí jednou takže je úplně čistá, mokrá taky byla.. Minulá svíčka byla extrémně černá

    26.9.2023 od Vikisek1

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.9.2023 od pizda

    Nastav skrutku bohatosti podľa výrobných nastavení , skontroluj voľnobežnú trysku (skr .vyčistí karburátor)

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist