globalmoto_duben_nolan




Teplota na budíku stále ukazuje maximum

Odpovědí (2)
  • 0

    14.4.2023 od zimirekm

    Ahoj. Obecne tyto budiky ukazuji na zaklade odporu na minusovem kabelu. Jinymi slovy. Pokud kabel co vede z cidla nekde lezi primo na kostre, budik bude ukazovat vzdy maximum. Takze se nekde zrejme ten drat prosoupal a lezi bud na ramu, nebo motoru.

    Doplněno:

    Ještě mě napadlo prohodit, palivový s tím na teplotu, když ten na teplotu připojím místo toho palivového tak to dělá to samé, a palivový připojím na místo toho na teplotu tak ručička se chová normálně. Takže si myslím že ten budík fakt umřel. Ale ještě odpoledne projdu kabely a dam vědět.
    Zatím díky

    19.4.2023 od

    Ještě mě napadlo prohodit, palivový s tím na teplotu, když ten na teplotu připojím místo toho palivového tak to dělá to samé, a palivový připojím na místo toho na teplotu tak ručička se chová normálně. Takže si myslím že ten budík fakt umřel. Ale ještě odpoledne projdu kabely a dam vědět.
    Zatím díky

    19.4.2023 od

    Ještě mě napadlo prohodit, palivový s tím na teplotu, když ten na teplotu připojím místo toho palivového tak to dělá to samé, a palivový připojím na místo toho na teplotu tak ručička se chová normálně. Takže si myslím že ten budík fakt umřel. Ale ještě odpoledne projdu kabely a dam vědět.
    Zatím díky

    16.4.2023 od jezkni01

    Až na ten detail že mu to ukazuje "půl rozsahu" i při vypnutym zapalování kdy do toho nejde šťáva. Takže buď tam teče proud i když je to vypnutý nebo je budík kaput.
    Nejsnazší bude odpojit baterku. Pokud bude dál ten budík něco ukazovat tak je prostě vadnej.

    14.4.2023 od combust

    V tvem pripade to muze byt i vlhkost, pokud moto stalo celou zimu. Zkus projet, zda to nepomuze.

    14.4.2023 od zimirekm

    V tvem pripade to muze byt i vlhkost, pokud moto stalo celou zimu. Zkus projet, zda to nepomuze.

    14.4.2023 od zimirekm

    Doplnit odpověď

  • 0

    15.4.2023 od ja1

    To může být proslehle nebo mokré čidlo teploty

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist