diravý sací koš oleje

  • 0

    3.3.2023 od Domak

    Zdravím mám otázku,
    mám BMW F 650 1996 a mám ten problém, že při dělání nového závitu na výpustný šroub oleje se mi podařilo proděravět sací koš pro nasávání oleje.
    Jde to z toho koše hned do papírového filtru? a pokud ano tak by to nemělo vadit ne?
    Nechce se mi kvůli tomu rozebírat celý motor.
    děkuji.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    3.3.2023 od JwKS_Pavel

    Z koše to jde vždycky nejdřív do čerpadla a až z něj do filtru...

    Doplněno:

    Zubové, přesněji dvourotorové, olejové čerpadlo to právě úplně dobře nesnáší. Proto je tam sítko. Ono to případný bordel samozřejmě přechroupe a filtr za ním to nepustí do oběhu, ale čerpadlu to neprospěje a časem nebude dávat potřebný tlak, protože bude mít nadměrné vůle z opotřebení. U motoru, kde je společná náplň motoru s převodovkou to vidím jako dost důležité. A správná poznámka od kolegy - kde je ten bordel z poškozeného sítka?

    4.3.2023 od JwKS_Pavel

    takže by to nemuselo tak vadit zubové čerpadlo to kdyžtak zvládne ne? nějaký malý nečistoty co vzniknou sami v motoru.

    4.3.2023 od Domak

    takže by to nemuselo tak vadit zubové čerpadlo to kdyžtak zvládne ne? nějaký malý nečistoty co vzniknou sami v motoru.

    4.3.2023 od Domak

    takže by to nemuselo tak vadit zubové čerpadlo to kdyžtak zvládne ne? nějaký malý nečistoty co vzniknou sami v motoru.

    4.3.2023 od Domak

    Doplnit odpověď

  • 0

    4.3.2023 od TDM851

    A ty špony z toho závitu a sítka ti zůstaly kde? To sítko by se ti mohlo hodit

    Doplněno:

    to právě chci po dokončení propláchnout aby tam nic nebylo

    4.3.2023 od Domak

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist