bmw_r1300gs_cartec




Rám Honda VT750DCA3 Black Widow

  • 0

    7.12.2015 od fuč

    Zdravím všechny s prosbou o pomoc při identifikaci typu rámu motorky Honda VT750DCA3, ročník 2003, dovoz z Kanady.

    1. Po koupi jsem uvažoval o novém sedle, na netu jsem si ale všiml, že všechny motorky VT750 mají zadní blatník přichycený z boku za takový rohy. Na mojí motorce žádné rohy nejsou - rám je v tom místě ukončen oky - viz foto







    Zadní blatník dosedá zespodu na rám a je přichycený z vrchní strany čtyřmi šrouby v místech pod sedlem. Co vnímám jako největší komplikaci při volbě nového sedla, je půlkruhová trubka jdoucí příčně přes blatník viz foto:







    Sedlo by mělo těsně přiléhat k blatníku a ta trubka bude nejspíš překážet.
    Koukal jsem na bike-parts-honda.com (http://www.bike-parts-honda.com/pieces-honda-detail-5573-13MCR141-VT750DCA3-2003-F__2800-SHADOW+750+SPIRIT.html), z rámu trčí vzadu po stranách rohy k uchycení blatníku a není tam žádná příčná půlkruhová trubka, proto se chci zeptat, zda můj rám vůbec pochází ze sériové výroby nebo je to výsledek nějaké domácí bastlírny - pokud ano, je to svařené z části nějaké jiné motorky nebo je to čirá fantazie?

    2. Ze tří plošek u půlkruhové trubky je patrné, že je to stavěné na třípérové retro sedlo (bobber) , nemáte někdo představu, jaký typ sedla by k tomu mohl pasovat? Já jsem objevil na netu péráky jenom s dvěma péry - viz foto







    Děkuji předem za tipy a informace,
    Martin

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    9.12.2015 od Pjercak

    amerika kanada tam mužes jezdit na cem chces...... pochybuji ze to je nejaka edice do usa asi nejspis nejaky tunink na jednosita.....

    Doplnit odpověď

  • 0

    9.12.2015 od fuč

    Díky za názor, už se pomalu smiřuju s tím, že nějaký solo sedlo koupím a budu pokračovat v bastlení

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist