globalmoto_duben_nolan




Palivový kohout na starou Hondu

  • 0

    20.6.2021 od Cliffinger

    Hoj. Odporoučelo se mi těsnění v palivovém kohoutu na mojí XBR 500. Samozřejmě se mi nedaří najít přímo ten typ. Našel jsem opravné sady co vypadají podobně ale jsou na jiný typ Hondy i když ročník by plus mínus odpovídal jenže nikde není napsán průměr toho těsnění. Nemáte někdo zkušenost z čeho by to šlo zaměnit? Koukal jsem že Honda CMX nebo CR to mají pododné a r.v. by taky seděl.Jenže každý ventyl má jiný tvar, ale zase se mi nechce věřit že by v roce 86 cpaly do každého ventilu jiný průměr těsnění. Já potřebuju 27mm.Nemáte nějaký typ? Nebo tam hol musím narvat univerzál

    Doplněno:

    Tak jsem si ho nakonec vyrobil sám z pryžového těsnění které používáme v práci. Uvidím jak dlouho vydrží, popřípadě koupím přímo pryž na těsnění chemických látek.Raznici mám udělanou tak to nebude problém pro příště ?

    22.6.2021 od Cliffinger

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    21.6.2021 od ja1

    v prodejně s ložiskama a simeringama dostaneš koupit i gumičky ruznych rozmeru, rozebrany kohoutek uneseš a v prodejne si to dokaží zmerit

    Doplněno:

    Promiň, myslel jsem že potřebuješ 0 kroužek

    22.6.2021 od ja1

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.6.2021 od mirapulec

    Já koupil v krámku s jawa dílama.Mám honda cj 250.Max o milimetr menší průměr a je ok.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist