globalmoto_duben_nolan




výška motorky

  • 0

    14.9.2015 od MigelR1

    Ahoj, koupil jsem suzuki gsxr 1000 K1 a zdá se mi příliš vysoký posed.Zřejmě bude celá přizvedlá. Nejsem žádný obr, ale měl jsem Hondu CBR 1000R 2007 a stál jsem plnýma chodidlama na zemi. Tady jsem na špičkách. Všiml jsem si vložených kusů na obou stranách (u řazení i z druhé strany), taktéž prodloužená tyčka řadičky asi o 4 cm. Zdají se mi i dlouhé kosti.
    Nevím, neumím to s nikým a s ničím porovnat, neznám nikoho, kdo jí má. Dá se to nějak zjistit? A potom uvést do původního stavu? Pokud to je tak vysoké ve skutečnosti, tak se to dá snížit snižovací sadou?
    Poraďte mi prosím, kde bych koupil původní díly. Když tak nafotím a pošlu, pokud někdo mám stejnou moto a je ochoten mi poradit.
    Možná má i 750 či 600 stejný ročník stejný rám, tak prosím i majitele těchto strojů, pokud se nepletu.
    Děkuji za odpovědi.
    Migel R1

    Doplněno:

    Ještě bych poprosil, zda mi někdo neporadí šikovný servis či člověka co tomu rozumí v okolí Tábora, či České Budějovice nebo Pelhřimov.
    Děkuji MigelR1

    16.9.2015 od MigelR1

    Ještě bych poprosil, zda mi někdo neporadí šikovný servis či člověka co tomu rozumí v okolí Tábora, či České Budějovice nebo Pelhřimov.
    Děkuji MigelR1

    14.9.2015 od MigelR1

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
  • 0

    14.9.2015 od Starling

    Pravděpodobně má jen nakoplej zadek, přes centrál. Zkus ho nastavit dle servisního manuálu, max spustit brýle o něco níže a uvidíš. Nejlepší by bylo zajít za nějakým odborníkem, který ti tvou krásku nastaví přímo na tebe a tvůj styl jízdy. Ono je vždy nejlepší po koupi obnovit tovární nastavení a pak poladit kousek po kousku dle sama sebe po každé další následující jízdě.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist