globalmoto_kveten




Svíti kontrolka F1,

  • -1

    11.9.2018 od Češek

    Zdravím, mam asi tři měsíce Hayabusu r.v.2000. Jel jsem ve větším dešti a rozsvítila se mi červená kontrolka FI a na displeji začalo blikat F1, ale motorka jela normálně. tak jsem dojel dom, tam ji chcíp, pak nastartoval a vše v poho. Asi po třech týdnech mi tato kontrolka naskočila znovu, motorka začala škubat a jede asi na dva válce! a to jsem jel za sucha! Poraďte prosím. Nejdřív chci vyměnit svíčky, projít kabely a palivový filtr. Co dál??? Děkuji

    Doplněno:

    Zdravím kluci, moc děkuji za podrobné informace! Je vidět, že jste machři a vážně se vyznáte! Zkusil jsem tu diagnostiku a hodilo mi to chybu C24-Chyba cívky prvního válce. Výměním cívku myslíte, že to bude stačit?

    12.9.2018 od Češek

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 1

    12.9.2018 od cohy

    Suzuki mají tento častý problém je to FI fuel injection vstriky. Koukni na servo motorek klapek ten nefunguje tudíž se klapky neotviraji.

    Doplnit odpověď

  • 1

    12.9.2018 od yozo444

    cau.najprv by som skúsil dealer mode že akú chybu hlási.Ak nevieš ako nato tu je link na video www.youtube.com/watch možno bude treba nastaviť aj tps senzor www.youtube.com/watch

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.9.2018 od Honďák

    Ahoj, můžou být v čoudu cívky na svíčkách.

    Doplněno:

    Ale taky bych první přečetl, co ti to bude hlásit za chybu

    12.9.2018 od Honďák

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.9.2018 od zdenysrx6

    a na to je dobrej manual , tam bude popis jak si chybovou hlašku vyvolat a co znamena

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.9.2018 od martyzx10r

    čau,přišel jsi na něco?mám podobný problém s litrovou K1(píše chybu C27,chyba zapalování 4.válce),vyměnil jsem všechno možný a problém přetrvává.....

    Doplněno:

    Zdravím,jsem vyměnil tu cívku a moto tak dva týdny v klidku! Teď mi zase začíná svítit F1, ale jede na všechny válce a po vypnutí a znovu nastartováni jede a nesvítí! Asi zkusím projít kabely.

    30.9.2018 od Češek

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist