Tureckem do Gruzie 2019 + video

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Mulis_75 (29) napsal 09.02.2022 v 09:30

Moc moc pěkné a věřím, že v Tbilisi a Gruzii by se moc líbilo i nám z Moravy

maarmiik (7) napsal 08.02.2022 v 09:26

Petersone, díky!
. snad jsi mi dodal odhodlání, pokračovat v plánování dlouhého výletu, čtyřicítka dávno fuč, doma 2 relativně malá robátka, není to sranda

písař (7) napsal 02.02.2022 v 21:29

Super počtení i inspirace a rady. A videa taky paráda.

Vojtek77 (11) napsal 30.01.2022 v 23:31

Paráda.....ty porce km na cestě tam bych sice nedal (teda spíš nechtěl dát),ale ta cesta okolo Eufratu je velká inspirace. To chci jednou vidět. Díky.

Brukev (853) napsal 30.01.2022 v 17:33

Za mě klobouk každému kdo tohle jede sám video si nechám na později ale text se mi četl velmi dobře a krásně to odsejpá …. Souhlasím s tebou že je to o vůli a pak jde vše, ale tohle je nad mé hranice a proto máš můj obdiv a těším se na další čtení … držím palce ať tu kouli objedes

mich29 (8) napsal 30.01.2022 v 07:52

Zdravím, chtěl jsi taky negativní komentář. Tak tady ho máš: Proč jsi mě nevzal s sebou??
Ale vážně, za mě hezky psané, faktické rady o reáliích velmi oceňuji. Uvítám i zkušenosti z nákupu náhradních dílů (nové gumy časem.... a servisů (nepřeju žádné poruchy) po cestě. Případně odlišnosti/záludnosti ve značení benzinů a tankování.
Videa dobrá, přiložené mapky etap = super. Můj čistě subjektivní názor: doprovodnou hudbu trošku zeslabit, mluvené vstupy OK, klidně bych nechal občas i mluvit pár vět domorodce a nechal i ruch provozu ve městech, aby se dokreslila atmosféra země/místa.
Celkově: díky moc za takový cestopis a hybaj sem s dalším . Ať se daří !

JardaBar (165) napsal 29.01.2022 v 14:29

Luxusní čtení. Speciálně teď když jsem v nemocnici, tak takový cestopis bodne. Máš to výborně napsaný. Super zážitky. Asi bych nedal ty dlouhé přesuny, 300km denně je pro mě zatím limit, ale chápu že času nebylo tolik.
Tak ať se brzy vydáš do další kapitoli.
P.s.: Videa jsem zatím nepouštěl, ale rád je pustím později.

dafikk (45) napsal 28.01.2022 v 23:26

Móóóc pěkné Gruzii a Armenii máme v plánu na rok 2023. Tvé tipy co vidět v Turecku určitě využijeme,takže díky a ať se ti tvá cesta vine k radosti

miramare (3) napsal 28.01.2022 v 19:40+1

Krásná cesta a hezky napsané! Taky díky za praktické poznámky k organizaci, řeba se mi někdy budou hodit.

SvakoDc (4) napsal 28.01.2022 v 19:02-1

Parádní a super vše .... . až na tu hudbu ,kterou asi máš rád

Mára1040 (6) napsal 28.01.2022 v 14:51

Krásný cestopis i videa.
Nápad s objetím světa po částech je odvážný, ale určitě se to dá zvládnout. Jen mě napadá, že sice je to úspora času, ale určitě je to taky nákladnější.

toorek (3) napsal 27.01.2022 v 20:15

Chválím výběr motorky (mám stejnou) a tvé odhodlání. S tím časem jsme na tom podobně, ale vymyslet se to vždycky nějak dá. Kde je vůle, je i cesta. Líbí se mi tvůj styl psaní a že nezapomeneš přidat i nějaké informace či zajímavosti o projížděných místech. Na YT kouknu u kafe později.

Světlas (19) napsal 27.01.2022 v 19:06

na kolik let to plánuješ? U vzdálenějších destinací přelety zaberou už dost času, tak mi 14dní přijde
docela málo. Držím palce

hansdorf (200) napsal 27.01.2022 v 19:05

Krásný cestopis !

Peterson_Mototravels (0) napsal 27.01.2022 v 18:07

Zatím díky všem za reakce. Prosím i negativní reakce a případně i reakce na videa. Dělám to čistě amatérsky a z YouTube vážně žádné peníze nemám. Chtěl bych ale vědět jestli je to zajímavý a dobrý nebo jestli je to nuda a nic to nikomu nedává. Když si nastavíte odběr na YouTube tak mě to bude alespoň motivovat dělat další.

ZdendaMěřín (1) napsal 27.01.2022 v 17:44

Pěkně napsaný, už abys přidal videa z Gruzie ??

VPS16 (3) napsal 27.01.2022 v 15:41

mooc pěkný. Super fotky a video

jets (522) napsal 27.01.2022 v 08:13

přečetl jsem zatím jen úvod a závěr, zbytek až večer, třeba tam najdu nějaké zajímavé místo v Turecku...
zajímalo by mě ale jaký je vývoj, 2019 pohoda, 2020 začal covid a celý východ byl zavřený, 2021 trochu lepší ale někam se zase nedalo dostat, jak pokračuješ? Motorka stojí pořád v Gruzii, nebo jsi někam popojel za ty dva roky?