Na motorkách poprvé v Rumunsku

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Ladybug (5) napsal 25.10.2023 v 13:30

Smekám před každým, kdo sepíše něco pro nás ostatní, kteří se publikovat neodvážíme.
Zdravím Henri_ i tvoji partu - několikrát jsme se v Rumunsku potkali, takže cestopis jako kdybys psal za nás

Rohal (61) napsal 24.10.2023 v 19:00

Doporučoval bych panu neznámemu feryv aby zalezl do nory a zustal tam pokud něco rozumného nevytvoří.

feryv (1) napsal 24.10.2023 v 10:44

Tvůj cestopis jsem přečetl až po událost s liškou. Dál už ne. Skoro bych ti přál, aby tě přejel náklaďák, a až z tebe něco vystříkne, tak aby se tomu všichni smáli. To bude panečku sranda. Taky bych ti přál, aby jsi se v příštím životě narodil jako liška. Snad by jsi poznal, jak "veselý" život taková liška má.

dave-lister (46) napsal 23.10.2023 v 07:56

Brát si s sebou stan do Rumunska je jako nosit dříví do lesa.
Ubytování pod střechou tam je levné a kempy žádné.

Vondr44 (0) napsal 22.10.2023 v 11:49

Super sepsáno, nádherný výlet

Johan650 (0) napsal 22.10.2023 v 11:05

Skvělé napsáno, díky Henri. Když je skvělá parta tak se dílo vydaří a nerozhodí tě ani Lukyho chrápání. Bylo to s váma super. Diky všem co tam byli.
(Honza 3x lehlý)

bimbo1529 (1) napsal 22.10.2023 v 10:51+1

Zdar všem cestovatelům, Henri je to hezké číst, ale mnohem lepší to bylo zažít. Pro neznalé jsem ten, co si celou cestu užíval Lukyho chrápání - Tom. Byla to má první větší zahraniční vyjížďka a hned taková bomba. Trasa super a hlavně kluci naladění na stejnou strunu, co víc si přát. Už teď se těším a doufám, že se s nimi opět někam podívám.
Všem přeji spoustu kilometrů kolama dolů a zdarec zase někde.

pali3x (40) napsal 21.10.2023 v 20:11

Skvelý cestopis, vďaka za zdieľanie
Nechám sa inšpirovať do budúcnosti...

TomasNBK (40) napsal 20.10.2023 v 21:50

Díky za cestopis. Loni jsem jel podobnou trasu, tak jsem si cestu při čtení připomněl. Taky jsem vezl stan zbytečně
Příhoda s liškou mě opravdu rozesmála-úplně vidím ta pokrčená ramena s myšlenkovým pochodem "hustý, ani to nekoplo", zatím co jezdec vzadu dostal pěkně naloženo

Henri_ (0) napsal 20.10.2023 v 13:32

Edit,: galerie se nenačetla jak měla. Omlouvám se a nějaké fotky jsem dodal.

Chabra (8) napsal 20.10.2023 v 10:46

Super čtení a návrat v mysli do Rumun. Jinak toho Michala Davida omílali dokola i na Zemplíně. Nějaká úchylka?

Rohal (61) napsal 20.10.2023 v 10:07

Opět cestopis z Rumunska nezklamal.
Těch medvědů jsem letos napočítal 10. Ten první je hned cca 500 metrů nad přehradou po pravé straně.
Ten by se nechal mlátit klackem po hlavě a ani by mu to nevadilo. Úplně neškodný.
Dále je tam po levé straně jedna medvědice šedá s mladým trochu větším mládětem a pak velká černá s dvěma mladými krásnými mláďaty.
Pokud mohu poradit tak ubytovat se někde mezi Sebes a Sibiu.
Odtud na druhý den projet Transfargas tam a zpět a další den vyrazit na Transalpinu do oblasti Banátu.
Pak Monte Negro Durmitor - Žabljak, kolem řeky Tary dolu do Podgorice a do Chorvatska na Hvar. Letos počasí od 5.9. přálo za 12 dnů ani kapka. Najeto 4 300.

Rychardi (2) napsal 20.10.2023 v 09:22

Fajn cestopis, díky za tip, asi to příští rok dáme taky! Taky jsme byli letos na tripu s tím, že budeme spát venku a opékat buřty. Stan jsme vytáhli až zpět v ČR, jinak postel a sprcha. Asi už se hlásí věk a potřeba pohodlí...

mirechd (64) napsal 20.10.2023 v 05:48

Super čítanie,skvelá partia..v lete sme absolvovali podobnú trasu /Alpina,Fagaraš,Čierne more -super,tam sa ešte vrátime./Prajem veľa šťastných kilometrov.