Zpátky do minulosti - Pobaltí

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Heduš (1) napsal 20.11.2023 v 09:02

Díky za reakci, před 7 lety to muselo být všechno ještě panenštější, ale i tak se nám tam líbilo. Ať to jezdí i tobě!

Milan1963 (274) napsal 18.11.2023 v 16:57

Hezky napsané. Pobaltí jsem projel před 7 roky. Byl jsem i v Estonsku ( krásná země ) a Finsku, když už, tak.... Místa o nichž píšeš, vesměs znám, jen na kose jsme se dostali až k ruským hranicím, bez problémů.
At' to dál jezdí !

pbul (66) napsal 15.11.2023 v 08:14

byl jsem nedávno služebně autem v rize a takovou nudnou a monotoní krajinu hned od hranic (zhořelec) až do rigy jsem ještě nezažil (snad kromě častých přejezdů maďarska na jih do srbska, ale to je kousek). jakýkoliv kopeček po cestě (asi dva : ) mi udělaly velkou radost! takže respekt, že jste během cesty za řidítkama neusnuli. já asi směr skandinávie na motorce nikdy nepojedu.

-Andy-Pipkin- (0) napsal 14.11.2023 v 17:10

Román jak od té Jolany Roumingové, co napsala Henryho Plotra.

mta (0) napsal 14.11.2023 v 12:06

To počasí docela dobrodružné
Hezky napsaný cestopis, mám o čem přemýšlet
Ať se povedou i další výlet

ldoktor (3) napsal 14.11.2023 v 10:48+1

Pěkné jste to měli. Díky za četné fotky, příběhy i data. Ten tankodrom v kombinaci s GS mě rozesmál ale ten závěr s toaleťákem, asi se tam budu muset zajet podívat. Ať to jezdí!

mirechd (64) napsal 14.11.2023 v 07:40+1

Pekné čítanie a zaujímavý mototrip. Čo sa mi páči, že priamo v cestopise sú vložené body mapy,takže okamžite je človek v obraze kde sa nachádza.Super...prajem veľa ďalších kilometrov.