Do aqualandu a zpátky na podválu

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Finč (89) napsal 04.01.2021 v 16:57

Jezdim i v tričku a kraťasech, ale rukavice si beru vždycky Zbytek jsem ani nečetl, spíš bych článek hodil do Deníku motorky

Dickee (9) napsal 03.01.2021 v 23:49

Super počtení. Moc jsem se pobavil, hlavně s “recenzí” na ten šílený aquapark ? Co se týká té nehody, tak když jsem viděl tu fotku tvé dlaně, tak mne to bolí snad jako tebe a taky to hned přeposílám svým synům, kteří už jezdí, aby správnou ústroj braly vždy vážně. Ať se daří a příště vždy už jen kolama dolů ??

Milan1963 (275) napsal 02.01.2021 v 19:34+1

Když vidím tu ruku, tak... bez rukavic nejezdím ani při 40 stupních , to je základ. Akvaland znám, je to jak píšeš.

StepanP (58) napsal 31.12.2020 v 01:35+2

Ahoj,
chápu správně, že jsi vyrazil na odpoledne, zakufroval v kempu kus za Brnem, druhý den jsi se sklouznul na tobogánu, odpoledne na okruhu, večer ses vylil a cestou domu sis volal záchranku k odřený dlani?
Rozumím, že každý den tady číst o výpravě na druhý konec světa, je pitomost, ale chlape: trochu soudnosti!

Pshooter (-2) napsal 30.12.2020 v 17:20-3+1

Zneužívání zdravotní záchranné služby by mělo být zpoplatněno. Rád bych viděl statistiku, kolik procent výjezdů je zbytečných jako tento.

Juraj22 (169) napsal 30.12.2020 v 17:01-1+2

Sakra chlape jezdit bez rukavic....
Já když se podívám na tu sedřenou dlaň, tak mě to bolí za tebe

bruttopyr (399) napsal 30.12.2020 v 16:17+3

Důležité je, že jsi si jinak dovolenou užil a odnesla to jenom část dlaně. Díky za její foto, snad si tu fotku prohlédnou i ti, které vidím každé léto v žabkách a tričku, bez rukavic.... "Bo na skútru jsem nesmrtelný, že..."
Já si svoje první sklouznutí jen v bundě (která se při pádu shrnula a nechránila nic) a kraťasech užil naštěstí hned v patnácti na Mustangu na začátku moto kariéry.
Kromě výhody , že jsem celé léto kvůli odřeninám nemohl na koupaliště, mě to naučilo nosit kožené hadry a bez rukavic neujedu ani 5 metrů.
Tak hodně štěstí na další dovolené!

00Inferno00 (13) napsal 30.12.2020 v 11:07+5

Taky mi párkrát bylo cestou teplo, ale řešit to sundáním rukavic? Já to říkám pořád, neustrojení jezdí jen ti kteří ještě nespadli...