Téma: Mišuge vítěz Majkl31

8.5.2009 v 19:34
Tak a je to za náma. Musím říct, že vyhrál Majkl a to tak že s přehledem holt je s tou motorkou jedna ruka. V pvním téninku tam Majkl bouchnul 2.24 ještě mě vometl před staďákem a sprostě ujel. Ani na mě nepočkal V druhé kvaldě to myslím Majkl zlepšil trošičku a pro změnu mi zase ujel Já to po 10 minutách zabalil nešlo mi to pral jsem se s tím nerozuměl sem si s tím nešlo mi to prostě a zajel jsem to za 2.30. Takže jsem se nekvalifikoval do první 50 mezi rychlíky a Majkl jo. Majkl jasnej vítěz bez debat. A Štěposek si brousil zuby na best of the rest kde konečně cejtil pohárek. Nejlepčí kvalifikační čas v rest byl 2.27 a z třech dní prospeedu jsem věděl že umim 2.25 říkal jsem si Štěpo že by i na vítězstí? Dawe02 o duhém místě nechtěl ani slyšet jinak že prej jsem mrtvej Homolka. Majkl se pěkně pochalpil v litrech startoval ze své milované 31 pozice po prvním kole byl 33 a dojel 27 což je super. PEPOUSI dejcháme ti na záda dělej něco . Pak přišel best of the rest startoval jsem z 10 místa třetí řada vlevo starty mi moc nejdou vyrazil jsem a propadl se myslím tak na 14 místo a po prvním kole jsem byl 4 první na dohled poradil jsem si z hajabusnou přede mnou a pak už to bylo celej závod já na 750 pak 1000GSXRK3 a Repsol novější (což byl kokot pardon to jak jel byl děs) dokonce jsem byl i první chvíli ale celej závod jsme se mi tři střídali byla to krása v posledním kole na cílovce jsem byl třetí repsol druhej dojíždíme jezdce o kolo zpět což byla Pitbulka (tímto jí chci poděkovat mě osobně moc pomohla) za cílem jsem střihnul repsola pak pitbulku v levy jestě K1 nějakou a pak už jsem si jel pro druhé místo na jistotu.

Závod paráda Majkl the best time 2.22.500 Já 2.22.700 nečekal jsem že v tom best of the rest tak porychlíme.

Moc velký dík všem za fandění a zájem o tento malej mišuge hec Jítě velké poděkování za medaile jsou nádherný Dawe02 hejčkej si tuto slečnu A velkou radost nám udělalo že i cizí lidi se nás ptali kdo vlastně mezi náma vyhrál dokonce se mě na to ptal i ten co vyhrál v best of the rest

19.6.2009 v 13:05 | Nahoru | #1175

stepos79>tak jsem omrknul ty fotky s tim rámem a normálně se mi z toho chce brečet stát se to mě tak to na místě zapálim snad kurvy jedny japonsky harakiri woeeeeeeeeee pico kokoti buzeranti rejžožrouti

klid nebo dostanes infarkt......

Mišuge vítěz Majkl31

19.6.2009 v 13:24 | Nahoru | #1176
Jojo, měla jsem podobné pocity když jsem to viděla. Ale Mip byl skvělý, bohužel tam musel kvůli nám ještě zůstat do dalšího dne (přifařili jsme se mu s motkou do dodávky) a bylo krásně a všichni jezdili a on tam rozebíral motorku.. no hnus todleto, ale držel se, i si vtipknul občas...navíc se večer ani nemoh napít, páč měl antibiotika. No vydrželi byste někdo todleto?

19.6.2009 v 20:26 | Nahoru | #1177
No teda ty fotky to je hnus . teda né ty fotky, ale ten obsah . Jako tohle musel být pro MiPa hroznej pocit, když se to stane za jízdy . Na druhou stranu jsme se Stepou z obliga, protože už pomalu začínal své pády svádět na nás

21.6.2009 v 21:55 | Nahoru | #1178
Hééééééj, Mišugáci, pojďte na motofoto kouknout na fotky z Lausitzu!

21.6.2009 v 22:07 | Nahoru | #1179
Týýbrdo, toz ted jsem precetl co se stalo. Mipe, to dáš dohromady zachvilku a zase budeš lítat ... Jak to že "jen tak" praskl rám? nebylo v tom něco už před tím? ... jinak se těším na to onboard videjko. Jinak Jituš, nádherný fotky, šikovný ruce

22.6.2009 v 21:37 | Nahoru | #1180
je tady se zas nic nedeje.....kluci halo....

2 reakcí na tento příspěvek Mišuge vítěz Majkl31

1.7.2009 v 19:57 | Nahoru | #1181
zdarec zas po čase... já jen, abyste viděli (když Stepos tak pomlouval naše trička) jak vypadají trička hand made, ju?

1.7.2009 v 20:06 | Nahoru | #1184
začni zlato, počítám s tebou, holčičky ti poradí . Čekám na MHD, kdž jsem tady ponechaná úplně ve štychu. Budu doma v devět

edit: hele a kdo hlídá, když ty jsi u PC?

Naposledy editováno 01.07.2009 20:06:51

1.7.2009 v 20:06 | Nahoru | #1185
Jita002> hezkýýýýýýýýýýý fanclub

1.7.2009 v 20:07 | Nahoru | #1186
Jita002> wifi dosahne i do kuchyne a navic jsem je docela utahal na konikovi, ale pospes!

1.7.2009 v 20:10 | Nahoru | #1187
Jita / Dawe - hezký on-line nahlédnutí do rodinné debaty, to tu ještě nebylo

1.7.2009 v 20:37 | Nahoru | #1188
vy ICQ Brno

Dawe dokazal by si spravit nahrivak ktery nenahriva?

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Mišuge vítěz Majkl31

1.7.2009 v 20:38 | Nahoru | #1189

stepos79>Dawe dokazal by si spravit nahrivak ktery nenahriva?

Jo, dokazal, ale varim brokolici takze nemam cas!

Naposledy editováno 01.07.2009 20:38:45

1.7.2009 v 20:39 | Nahoru | #1190

Dawe02>stepos79>Dawe dokazal by si spravit nahrivak ktery nenahriva?

1.7.2009 v 20:40 | Nahoru | #1191

Tak ja ti ho přivezu ju? Nenahřívá mi přední vubec nechapu proč už jsem si koupil jiný ale tyhle bych si chtel pak schovat jako rezervni

1.7.2009 v 20:41 | Nahoru | #1192

1.7.2009 v 20:44 | Nahoru | #1193

Dawe02>stepos79> to je ta Cina vid? Mrknu na to, aspon zjistime kde to ma slaba mista. Ja si brousim zuby na Tyrex s nasim logem. Cos koupil ty?

no hele rekneme ze mam to bez loga akorat tak to omrkneš a posoudíš je totochu o něčem jiném

2.7.2009 v 12:24 | Nahoru | #1194
Hlavně jsou modré v úhledné kufříku
Těch slabých míst se bojím aby se to nemuselo celé předělat. Minimálně privní slabé místo je ta látka na nich.

2.7.2009 v 13:56 | Nahoru | #1195
pepazdepa-84> uvidíme jak se bude tvářit látka na těch tyrexech až to Stepos sundá rozpálený ze stojánku a půjde se s nima projet po depu