Téma: Hobby motocross Praha

27.9.2009 v 13:28

Jsme skupinka amatérů motokrosařů. Naše www stránky jsou MX HOBBY MOTOCROSS PRAHA, najdete na nich např. kde jsme byli, fotografie a videa z akcí, kterých jsme se zúčastnili, seznam MX tratí... Fórum jsme založili pro lehkou konverzaci a hlavně zkrácení chvil mezi ježděním.

10.10.2010 v 20:37 | Nahoru | #9542
smeford>Gratulace i Ježkomurovi od Zlaťáka a Ivety. Příští sobotu Chleby prověří formu!!!!

10.10.2010 v 20:45 | Nahoru | #9545
zlatak.p> Ty to máš v Chlebech najetý a to je pro nás handicup a navíc znáš pořadatele

10.10.2010 v 20:57 | Nahoru | #9549
Tweety88> 20.místo v Horažďovicích a hned za Neužilem seniorem to je tedy bomba Gratuluji

10.10.2010 v 21:13 | Nahoru | #9550

zlatak.p>Fofrník>Ty je znáš zase jinde.

10.10.2010 v 21:17 | Nahoru | #9551

Fofrník>Já je neznám nikde A zjisti jestli jsou v Chlebech rozdělený veteráni na juniory a seniory

To by se Ti líbilo co ?? To by jsme ale nejeli spolu a bylo by Ti tam smutno

10.10.2010 v 21:27 | Nahoru | #9552
smeford>A jedeš Chleby nebo zas plánuješ něco jiného???

10.10.2010 v 21:27 | Nahoru | #9553

smeford>To by se Ti líbilo co ?? To by jsme ale nejeli spolu a bylo by Ti tam smutno

10.10.2010 v 21:29 | Nahoru | #9554

zlatak.p>smeford>A jedeš Chleby nebo zas plánuješ něco jiného???

ještě jsem se nerozhodnul jestli pojedu Chleby nebo Hamerky

10.10.2010 v 21:49 | Nahoru | #9555

Fofrník>Já s tebou nechci jezdit,ty mě strašíš na startu jako ve Voticích A to by si mě a Zlaťákovi vyfouk pohár

Ty se mnou nechceš jezdit jo ?? Ty jsi ale protiva

10.10.2010 v 21:58 | Nahoru | #9556
smeford> Hamerky jsou co? CC?

10.10.2010 v 22:00 | Nahoru | #9557

zlatak.p>smeford> Hamerky jsou co? CC?

kdepak to je motocross Je to trať v nějakém lesoparku, která se otevře jen jednou za rok a vloni tam jel Jabůrek a básnil o tom, že to byly nejhezčí závody na jakých kdy byl

10.10.2010 v 22:14 | Nahoru | #9558
smeford> GRATULACE .............my jsme v sobotu taky nezaháleli = Zlaťáček 4 v MX2 a já na bedně v MX1

10.10.2010 v 22:16 | Nahoru | #9559
Mec> tak to taky gratulujem

11.10.2010 v 07:46 | Nahoru | #9560

a Ty by jsi chtěl jít závodit do Chleb ?

11.10.2010 v 08:32 | Nahoru | #9561
evik6363> fotky super! díky moc! nakonec ty podmínky nebyly zase tak špatný ne?

11.10.2010 v 09:49 | Nahoru | #9562
evik6363> Děkuji, první rozjížďka byla dobrá, dojel jsem 18. ale v druhý začal bolet kotník, potom co jsem nakop pneumatiku u trati Takže jsem to jen dokroužil a dojel jsem 24, myslim. Jinak trať byla parádní, spoustu odskoků, jedna větší lavice (cca jako Třebíz) a hodně hodně hodně dlouhý výjezd končící taky odskokem . Aspoň jsem poznal trať na příští rok, až pojedeme celý AMA Cup Gratuluji Smefordovi za třetí místo, to je super. Řikal jsi mi, že první pohár je nejtěžší a pak už to jde samo, takže v Chlebech zase na bedně, jo?

11.10.2010 v 09:57 | Nahoru | #9563
Tweety88> díky o tom, že ten první je nejtěžší jsem taky jen slyšel a přijde mi to jako trochu blbost podle mně bude ten druhý pohár ještě těžší než ten první ještě nevim jestli se budu cpát do Chleb to je na mne moc veliká a těžká trať Vy tam pojedete ??

11.10.2010 v 10:08 | Nahoru | #9564
smeford> Nevím,jestli bych tu trať zvládnul ,abych neojel kolečko na prvním převodovém stupni celý týden má být hezky a v sobotu občas přeháňka takže dobrý Ale rozmýšlím jestli osedlám modrou edici

11.10.2010 v 10:45 | Nahoru | #9565

2 reakcí na tento příspěvek Hobby motocross Praha

11.10.2010 v 11:11 | Nahoru | #9566
Tak jsem koukal na videa z Chleb a vypadá to dobře Spoustu skoků, ale dají se přejíždět

11.10.2010 v 11:55 | Nahoru | #9567
Tweety88> Tam vyhraješ pašíka a táta bude na chatě grilovat

[img]

11.10.2010 v 12:33 | Nahoru | #9568
Tweety88>Chleby jsou super-skákací. Jen přijeď. Není to záludné.

11.10.2010 v 14:11 | Nahoru | #9569

Tweety88>smeford> Táta nepojede, pojedu sám. Ale já bych radši do Chleb je to o hodně blíž Jak vypadá ta trať? Nikdy jsem tam nejel

No je to dlouhé asi 500 metrů a neděláš tam nic jiného než skáčeš a točíš se jak čamrda na místě nejvíš se tam dá dvojka ale spíš je to o jedničce Řekl bych, že je to tam jen o startu a potom jede vláček

11.10.2010 v 14:43 | Nahoru | #9570
Tak jsem se te´d dozvěděl, že Hamerky jsou dost náročné závody, jede se tam palba a neni to rozdělené na hobíky a profi takže je rozhodnuto a asi se pojedu taky "jebat" do Chleb
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.