Přehled obsazenosti bannerové reklamy


Váš banner bude umístěn v sekci Fórum, která má denní návštěvnost 22.000 unikátních uživatelů a banner se zde zobrazí více jak 500.000x.

Náhled umístění banneru

Vytíženost reklamy
Cena všech bannerových reklam ze všech sekcí na měsíce: 0 Kč
Výše slevy: 0 Kč
Vaše cena po 0% slevě: 0 Kč
  • Ke kampani Vám připravíme a zpracujeme banner dle Vašich požadavků. Stačí poslat e-mailem logo, text a obrázky. + 900 Kč bez DPH
  • Poskytované slevy na kampaň: 1 měsíc = 5%, 2 měsíce = 10%, 3 měsíce = 15%, 6 měsíců = 20%, 9 měsíců = 25%, 12 měsíců = 30%
  • Nabízíme možnost samostatné výměny vašich bannerů v měsíci dle aktuální potřeby. V administraci si můžete tedy sami měnit banner třeba každý týden.
Ceník inzerce

Pozice "S" je z důvodu umístění mimo layout stránky viditelná pouze na PC od rozlišení 1100 px a vyšší. V responzivním zobrazení na mobilních telefonech a tabletech se nezobrazuje.

Bannery by měly splňovat následující podmínky:

1/ Musí mít správné rozměry na požadovanou pozici.
2/ Nesmí obsahovat vulgarismy ani jiné neetické či protizákonné prvky.
3/ Bannery nesmí obsahovat zvuky, reklama nesmí být nepřiměřeně agresivní, ve smyslu chvění a blikání, agresivní změny barev či další prvky, které mohou uživatele vyrušovat při práci se stránkou.
4/ Nesmí zahrnovat ovládací prvky operačních systémů a nesmí vypadat jako systémové hlášky.
5/ Bannery ve formátu Flash nesmí extrémně zatěžovat CPU, například několika vrstvami obrázků a animací. Dále nesmí překročit povolený datový limit 200 kB.
6/ Banner ve formátu Flash (SWF), musí obsahovat definici prokliku (clickthru), abychom vám počítali statistiky počtu kliknutí:

on (release) {
	if (!_root.clickthru && _root.clickTag) {
		_root.clickthru = _root.clickTag;
	}
	getURL(_root.clickthru, _root.clickTarget);
}

Pokud chcete zobrazit váš banner také na zařízeních firmy Apple, připravte si také alternativu ve formátu JPG nebo GIF. Flash banner není na zařízeních Apple s operačním systémem iOS podporován. Místo něj se zobrazí JPG nebo GIF banner.

Více info o bannerech zde.