Napříč Evropou k dalšímu závodu

Před Tomášem Mikšovským je další závod světového šampionátu třídy Supersport, tentokrát se čtyřtaktní cirkus stěhuje poprvé do Evropy, jede se do Španělska!

Napříč Evropou k dalšímu závodu
Tomáš Mikšovský se v úterý vydá ke svému třetímu závodu Mistrovství světa Supersport, který se tentokrát jede na okruhu Ricardo Torma v Cheste u Valencie. V dosavadním šampionátu absolvoval Tommy dva závody, ve kterých získal celkem sedm bodů. Ve Valencii bude náš jediný zástupce v tomto světovém šampionátu chtít svou bodovou sbírku rozšířit, i když si uvědomuje, že to tentokrát bude velmi těžké. Tréninky na okruhu ve Valencii jsou na programu v pátek a v sobotu 22. - 23. dubna, závod má poté start v neděli 24. dubna ve 13:20 hodin a vysílat ho bude přímým přenosem TV Eurosport.
Tomáš Mikšovský:
Tentokrát to bude nesmírně náročné, na startu bude bezmála třicítka jezdců. Chci se pokusit opět bodovat, získat alespoň jeden bod bude mým cílem a pokud se to podaří, budu nesmírně rád. Okruh dobře znám, v posledních letech jsem zde závodil, ale i dost často testoval. Bude záležet jak se mi podaří nastavit motocykl, ale věřím, že zkušenosti mého týmu mi pomohou dobře připravit stroj na závod.

www.tomasmiksovsky.com

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist