Assen - Superstock 1000: Provizorní Pole získal Niccolo Canepa

Ital Niccolo Canepa s bikem Ducati 1199 Panigale R si časem 2'01.830 vyjel provizorní Pole position ve velkých stocích. Druhý skončil další Ital Eddi La Marra, a třetím pak byl Jeremy Guarnoni. Čtvrté místo patří českému pilotovi Ondrovi Ježkovi, Slovák Tomáš Svitok obsadil místo 23.

Assen - Superstock 1000: Provizorní Pole získal Niccolo Canepa
Assen - Superstock 1000 FIM Cup - QP 1

1. Niccolò Canepa (Barni Racing Team) Ducati 1199 Panigale R 2'01.830
2. Eddi La Marra (Barni Racing Team) Ducati 1199 Panigale R 2'02.787
3. Jeremy Guarnoni (MRS Kawasaki) Kawasaki ZX-10R 2'03.719
4. Ondřej Ježek (SK Energy - Fany Gastro) Ducati 1199 Panigale R 2'04.381
5. Marco Bussolotti (Rider Promotion by T.Trasimeno) BMW S1000 RR 2'04.726
6. Christoffer Bergman (BWG Racing Kawasaki) Kawasaki ZX-10R 2'04.776
7. Matthieu Lussiana (Team Aspi) Kawasaki ZX-10R 2'04.997
8. Lorenzo Savadori (Team Pedercini) Kawasaki ZX-10R 2'05.326
9. Alessandro Andreozzi (Pedercini Team) Kawasaki ZX-10R 2'05.362
10. Romain Lanusse (Team MRS Kawasaki) Kawasaki ZX-10R 2'05.810
11. Sylvain Barrier (BMW Motorrad GoldBet STK) BMW S1000 RR HP4 2'06.262
12. David McFadden (EAB Ten Kate Junior Team) Honda CBR1000RR 2'06.380
13. Leandro Mercado (Team Pedercini) Kawasaki ZX-10R 2'06.441
14. Christophe Ponsson (MRS Kawasaki) Kawasaki ZX-10R 2'07.074
15. Alberto Butti (Team Goeleven) Kawasaki ZX-10R 2'07.147
16. Nigel Walraven (Amici Hoegee Suzuki) Suzuki GSX-R 1000 K9 2'07.287
17. Lucas Ockelfelt (EdgeZone Racing) Suzuki GSX-R 1000 K9 2'07.832
18. Randy Pagaud (Team OGP) Kawasaki ZX-10R 2'07.887
19. Greg Gildenhuys (BMW Motorrad GoldBet STK) BMW S1000 RR HP4 2'09.716
20. Simone Grotzkyj Giorgi (Pedercini Racing Team) Kawasaki ZX-10R 2'09.944
21. Massimo Parziani (P.M.L. Racing Team) Aprilia RSV4 Factory 2'10.591
22. Mitchell Pirotta (Team Goeleven) Kawasaki ZX-10R 2'10.760
23. Tomáš Svitok (SK Energy - Fany Gastro) Kawasaki ZX-10R 2'10.861
24. Eeki Kuparinen (Motomarket Racing) BMW S1000 RR 2'10.926
25. Marc Moser (Triple M by Ducati Frankfurt) Ducati 1199 Panigale R 2'13.792
26. Federico Dittadi (Pedercini Team) Kawasaki ZX-10R 2'14.385
27. Sebastien Suchet (Team BSR) Honda CBR1000RR 2'15.547
28. Alen Gyorfi (H-Moto Team) BMW S1000 RR 2'15.698
29. Jonathan Crea (Team OGP) Kawasaki ZX-10R 2'21.609

Výsledky dopoledního volného tréninku jsou zde.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist