Quarmby dokompletoval sexteto v PTR

Jako svého posledního jezdce vzal britský tým PTR pod smlouvu do supersportového šampionátu 2012 Jihoafričana Ronana Quarmbyho.

Quarmby dokompletoval sexteto v PTR
Tento Jihoafričan absolvoval v roce 2011 svou rookie sezónu ve světovém šampionátu supersportů. S motocyklem Triumph Daytona 675 zajel teprve 20-letý jezdec několik zajímavých výsledků, získal celkem 14 bodů a to znamenalo 18. místo v tabulce MS.

Quarmby tak bude v týmu PTR šestým pilotem na rok 2012. Jeho týmovými kolegy budou Sam Lowes (GB), Martin Jessop (GB), Pawel Szkopek (PL), PJ Jacobson (USA) a Mathew Scholtz (ZA) a všechny bude manažérovat Simon Buckmaster.

"Byli jsme s Ronanem v kontaktu už v roce 2011 a nyní se těším na naši spolupráci v roce 2012. Jsem si jistý, že Ronan už od začátku bude závodit na samé špici. Dovedu si představit, že Ronanovi sny o podiích se dříve nebo později splní", řekl Angličan.

Také Ronan Quarmby si je vědom šance, která se mu otevřela. V lednu jsou plánovány první testy ve španělské Almerii, a pak už bude na programu poslední závěrečná příprava v Austrálii: "Je to velmi vzrušující závodit za tým takového jména. Vím velmi dobře, že během příští sezóny někdy dojedu na podium.", byl velmi šťastný po podepsání smlouvy Jihoafričan.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist