Soutěž pro pohotové fotografy

Autodrom Duhové Energie v Mostě vyhlašuje soutěž pro všechny návštěvníky závodních akcí na mosteckém okruhu, kteří rádi fotografují. Fotografií z motoristických akcí vzniká mnoho a jejich témata jsou víceméně podobná. Právě vyhlášená soutěž si však klade za cíl najít ty nejlepší divácké fotografie, které budou něčím zvláštní.

Soutěž pro pohotové fotografy
Na internetových stránkách mosteckého okruhu v sekci Fotogalerie se v posledních dnech objevila nová kolekce obrázků, které svou náplní vybočují z obvyklých záběrů. Jsou tu kuriózní situace, náladové snímky s uměleckým nádechem, či komické momenty, ke kterým někdy při závodech dochází.
Do konce letošní motoristické sezóny zbývají ještě tři závodní víkendy (12. – 14.8. 2005 RWE Transgas Sports Car Challenge, 2. – 4.9. 2005 MATADOR Czech Truck Prix a 23. – 25.9. 2005 ČEZ Race Weekend) a na závěr 22.10. 2005 Motoristický den pro veřejnost. Pokud se někomu z návštěvníků těchto akcí podaří pořídit zajímavý, kuriózní, anebo jinak zvláštní obrázek a pošle nám jej, dostane šanci vyhrát zajímavé ceny. Tématika soutěže samozřejmě není omezena jen na zmíněné akce, pokud máte zajímavý obrázek z mosteckého okruhu ve svém archivu už z předchozích podniků, můžete jej do soutěže přihlásit také.
Fotografie je možné posílat buď klasicky poštou v papírové podobě na adresu
AUTODROM MOST a.s.
Tvrzova 5
434 01 MOST
Na obálku uveďte heslo „FOTOSOUTĚŽ“
Další možnost je posílat obrázky v elektronickém formátu (velikost *.jpg souboru do 1 M) na e-mailovou adresu fotosoutez@autodrom-most.cz a do předmětu zprávy uveďte totéž heslo. V obojím případě nezapomeňte připojit souhlas se zveřejněním fotografie a zpracováním osobních dat a samozřejmě připojte svůj kontakt a adresu! Všechny fotografie budeme postupně přidávat do fotogalerie na našich webových stránkách. Každá bude mít přidělené číslo a návštěvníci těchto stránek budou moci zasílat hlasy pro svého favorita na e-mail: fotosoutez@autodrom-most.cz
1. 11.2005 zde zveřejníme výherce, kterého určí svým hlasováním návštěvníci našich internetových stránek. Hodnotící komise složená z profesionálních fotografů a grafiků, pracovníků marketingového oddělení a zástupců vedení okruhu vybere na konci roku tři nejlepší fotografie. A jaké budou odměny pro vítěze?
1. cena: Celoroční volný vstup na závody v roce 2006
2. cena: Svezení v závodním trucku
3. cena: Volný vstup na MATADOR Czech Truck Prix 2006
Těšíme se na Vaše příspěvky a přejeme hodně štěstí, pevnou ruku, bystré oko a nabité baterie.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist