GP Austrálie - 1. kvalifikace

Gino Borsoi, Alex De Angelis a Valentino Rossi vítězí v úvodní kvalifikaci na Grand Prix Austrálie. Naši jezdci hluboko mezi poraženými.

GP Austrálie - 1. kvalifikace
125 ccm
  1.- 23 Gino BORSOI (ITA 1'38.834) Globet.com Racing
  2.- 34 Andrea DOVIZIOSO (ITA - +0.337) Kopron Team Scot
  3.- 27 Casey STONER (AUS - +0.341) Red Bull KTM
  4.-   6 Mirko GIANSANTI (ITA - +0.358) Matteoni Racing
  5.-   3 Hector BARBERA (SPA - +0.528) Seedorf Racing
  6.- 48 Jorge LORENZO (SPA - +0.698) Caja Madrid Derbi Racing
  7.- 15 Roberto LOCATELLI (ITA - +0.814) Safilo Carrera - LCR
  8.-   7 Stefano PERUGINI (ITA - +0.839) Metis Gilera Racing Team
  9.- 22 Pablo NIETO (SPA - +0.922) Master - Repsol Team 125cc
10.- 50 Andrea BALLERINI (ITA - +0.984) Abruzzo Racing Team
11.- 19 Alvaro BAUTISTA (SPA - +1.378) Seedorf Racing
12.- 21 Steve JENKNER (GER - +1.460) Rauch Bravo
13.- 14 Gabor TALMACSI (HUN - +1.498) Semprucci Malaguti
14.- 33 Sergio GADEA (SPA - +1.514) Master - Repsol Team 125cc
15.- 10 Julian SIMON (SPA - +1.582) Angaia Racing
16.- 47 Angel RODRIGUEZ (SPA - +1.647) Caja Madrid Derbi Racing
17.- 24 Simone CORSI (ITA - +1.651) Kopron Team Scot
18.- 54 Mattia PASINI (ITA - +1.652) Safilo Carrera - LCR
19.- 36 Mika KALLIO (FIN - +1.655) Red Bull KTM
20.- 12 Thomas LUTHI (SWI - +1.702) Elit Grand Prix
21.- 52 Lukáš PEŠEK (CZE - +1.805) Ajo Motorsport
22.- 25 Imre TOTH (HUN - +2.041) Team Hungary
23.- 32 Fabrizio LAI (ITA - +2.174) Metis Gilera Racing Team
24.- 63 Mike DI MEGLIO (FRA - +2.589) Globet.com Racing
25.- 66 Vesa KALLIO (FIN - +2.746) Team Hungary
26.- 45 Lorenzo ZANETTI (ITA - +2.845) Sterilgarda Racing
27.- 26 Dario GIUSEPPETTI (GER - +3.020) Elit Grand Prix
28.- 42 Gioele PELLINO (ITA - +3.107) Abruzzo Racing Team
29.- 46 Matthew KUHNE (AUS - +3.809) Angaia Racing
30.- 31 Max SABBATANI (ITA - +4.505) Ajo Motorsport
31.- 92 Bryan STARING (AUS - +4.911) Allect Barter Card Racing
32.- 16 Raymond SCHOUTEN (NED - +6.129) Molenaar Racing
33.- 28 Jordi CARCHANO (SPA - +6.186) Matteoni Racing
Nekvalifikovali se (107% = 1'45.752):
34.- 93 Malcolm ESLER (AUS - +6.941) Tel'm Racing
35.- 56 Brett SIMMONDS (AUS - +6.969) Tassie Windscreens
36.-   8 Manuel MANNA (ITA - +6.974) Semprucci Malaguti
37.- 94 Brent RIGOLI (AUS - +9.477) Snapon Tools
250 ccm
  1.- 51 Alex DE ANGELIS (RSM - 1'32.986) Aprilia Racing
  2.- 54 Manuel POGGIALI (RSM v0.224) MS ApriliaTeam
  3.- 19 Sebastian PORTO (ARG - +0.417) Repsol - Aspar Team 250cc
  4.- 10 Fonsi NIETO (SPA - +1.347) Repsol - Aspar Team 250cc
  5.- 21 Franco BATTAINI (ITA - +1.590) Campetella Racing
  6.- 24 Toni ELIAS (SPA - +1.597) Fortuna Honda
  7.- 26 Daniel PEDROSA (SPA - +1.655) Telefonica Movistar Honda 250
  8.-   7 Randy DE PUNIET (FRA - +2.161) Safilo Carrera - LCR
  9.- 73 Hiroshi AOYAMA (JPN - +2.269) Telefonica Movistar Honda 250
10.-   8 Naoki MATSUDO (JPN - +2.588) Team UGT Kurz
11.- 50 Sylvain GUINTOLI (FRA - +2.944) Campetella Racing
12.-   2 Roberto ROLFO (ITA - +3.164) Fortuna Honda
13.- 57 Chaz DAVIES (GBR - +3.172) Aprilia Germany
14.- 16 Johan STIGEFELT (SWE - +3.198) Aprilia Germany
15.- 36 Erwan NIGON (FRA - +3.302) Equipe GP de France - Scrab
16.- 52 David DE GEA (SPA - +3.306) Wurth Honda BQR
17.-   6 Alex DEBON (SPA - +3.350) Wurth Honda BQR
18.- 25 Alex BALDOLINI (ITA - +3.520) Matteoni Racing
19.-   9 Hugo MARCHAND (FRA - +3.549) Freesoul Abruzzo Racing Team
20.- 14 Anthony WEST (AUS - +3.963) Freesoul Abruzzo Racing Team
21.- 42 Gregory LEBLANC (FRA - +4.224) Equipe GP de France - Scrab
22.- 96 Jakub SMRŽ (CZE - +4.259) Molenaar Racing
23.- 44 Taro SEKIGUCHI (JPN - +4.263) NC World Trade
24.- 28 Dirk HEIDOLF (GER - +4.590) Grefusa - Aspar Team 250cc
25.- 33 Hector FAUBEL (SPA - +4.829) Grefusa - Aspar Team 250cc
26.- 11 Joan OLIVE (SPA - +4.912) Campetella Racing
27.- 43 Radomil ROUS (CZE - +6.076) Team UGT Kurz
28.- 82 Joshua WATERS (AUS - +6.144) Castrol-Honda Kiefer Racing
Nekvalifikovali se (107% = 1'39.495):
29.- 88 Gergo TALMACSI (HUN - +7.129) NC World Trade
30.- 81 Mark ROWLING (AUS - +8.549) Turramurra Cyclery
31.- 84 Ben RIED (AUS - +15.322) whitetiger.com.au
Nenastoupil ke kvalifikaci:
32.- 80 Peter TAPLIN (AUS) EMS Racing
MotoGP
  1.- 46 Valentino ROSSI (ITA - 1'30.222) Gauloises Fortuna Yamaha
  2.- 15 Sete GIBERNAU (SPA - +0.378) Telefonica Movistar Honda Mot
  3.- 69 Nicky HAYDEN (USA - +1.155) Repsol Honda Team
  4.- 45 Colin EDWARDS (USA - +1.165) Telefonica Movistar Honda Mot
  5.- 11 Ruben XAUS (SPA - +1.304) D’Antin MotoGP
  6.- 65 Loris CAPIROSSI (ITA - +1.349) Ducati Marlboro Team
  7.-   4 Alex BARROS (BRA - +1.379) Repsol Honda Team
  8.-   6 Makoto TAMADA (JPN - +1.410) Camel Honda
  9.-   3 Max BIAGGI (ITA - +1.496) Camel Honda
10.- 33 Marco MELANDRI (ITA - +1.538) Fortuna Gauloises Tech 3
11.-   7 Carlos CHECA (SPA - +1.707) Gauloises Fortuna Yamaha
12.- 12 Troy BAYLISS (AUS - +1.757) Ducati Marlboro Team
13.- 66 Alex HOFMANN (GER - +1.817) Kawasaki Racing Team
14.- 21 John HOPKINS (USA - +2.022) Team Suzuki MotoGP
15.- 56 Shinya NAKANO (JPN - +2.116) Kawasaki Racing Team
16.- 99 Jeremy McWILLIAMS (GBR - +2.644) MS Aprilia Racing
17.- 32 Gregorio LAVILLA (SPA - +3.148) Team Suzuki MotoGP
18.- 24 Garry McCOY (AUS - +3.483) MS Aprilia Racing
19.- 17 Norick ABE (JPN - +3.531) Fortuna Gauloises Tech 3
20.- 50 Neil HODGSON (GBR - +3.807) D’Antin MotoGP
21.-   9 Nobuatsu AOKI (JPN - +3.851) Proton Team KR
22.- 36 James HAYDON (GBR - +4.289) Proton Team KR
23.- 77 James ELLISON (GBR - +4.773) WCM
24.- 41 Youichi UI (JPN - +6.142) WCM

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist