Ital Migno v roce 2015 s týmem SKY Racing Team VR46

Italský závodník Andrea Migno bude ve své první kompletní sezoně mistrovství světa silničních motocyklů týmovým kolegou zkušeného Romana Fenatiho v týmu třídy Moto3 SKY Racing Team VR46 jehož novým manažerem bude Pablo Nieto.

Ital Migno v roce 2015 s týmem SKY Racing Team VR46
Italský tým Valentina Rossiho představil hned dvě novinky. Ta první je, že do svých řad angažovali Andrea Migna, osmnáctiletého závodníka s kořeny v jezdecké akademii VR46, kde si vedl velmi dobře a proto dostal šanci závodit v týmu Aspar v rámci mezinárodního mistrovství Španělska FIM CEV Repsol, odkud je to jen krok do světového šampionátu. V mistrovství světa jel v roce 2013 dva závody na divokou kartu a letos závodí od britské Grand Prix u Mahindry za Australana Arthura Sissise.
Druhou novinkou je obsazení postu šéfa týmu SKY Racing Team VR46, jímž bude Pablo Nieto. Španěl dnes působí třetím rokem v týmu Calvo a loni dovedl Mavericka Viňalese až k titulu mistra světa Moto3. Pracovat pro nový tým je pro Nieta velkou výzvou, kterou chce podstoupit.

Chci poděkovat týmu Calvo, a zejména pak Jaime Fdez-Avilésovi (majitel) za tyto tři společné roky,“ uvedl Pablo Nieto v tiskové zprávě španělského týmu. „Myslím, že to byly úžasné a nezapomenutelné tři roky. Byla to skvělá zkušenost díky níž jsem se mnoha věcem naučil. Pro všechny tak budu mít vždy jen slova díků a vždy pro mě budou jako rodina. Před sebou máme poslední čtyři závody, takže doufejme, že k naši radosti ještě získáme nějaké umístění na pódiu, které společně oslavíme.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist