Loncin Venus (2011)

Vlastník mildanek72
Vloženo 15.4.2015
Aktualizováno 25.11.2019

Loncin LX50Q-5

Vloženo: 03.10.2015, Uskutečněno: 29.06.2011, Stav tachometru: 1 km, Zhlédnuto: 107x

Když jsem si šel tehdy z práce pro svůj první motocykl v životě a první motorové vozidlo vůbec, tak jsem ještě netušil, že to bude láska na celý život. Loncin Venus LX50Q-5 VRS. 19.900 kč.

mildanek72 (1) napsal 25.11.2019 v 08:25

V roce 2017(Říjen)jsem pozval na malé setkání pár velmi dobrých přátel do Rettigovky-(malá restaurace a zároveň podnik zaměstnávající handicapované osoby na inval.důchodu,kde pracuji i já)-při příležitosti malinké oslavy ujetí mých prvních 100.000km na 3(4)"prskoletech"o objemu motoru 49 a 110ccm.
Tyto stroje jsou SICE čínské výroby ale na bázi JAPONSKÝCH motorů a typů CUB 100,110 a dále konstrukčně vymakané a léty prověřené Hondy Monkey- s motorem 49ccm a vzhledově klon HONDY Wave 110 a HONDY Innova 125.
ano vážení se zdravotním dlouhodobým handicapem se dá najet 132 500 km do dnešních dnů od 29.6.2011.dneska je 25.11.2019.
Mám chuť se pozeptat na centrále muzea rekordů a kuriozit v Pelhřimově zda-li už někdo handicapovaný najel to co já...(smích) za 6 let,4měs.a 3 dny...100 000km.
Jinak zdaleka necestují jen "okolo komína" ale na delší výlety a dovolené připadá cca 85 000 km!!! Z toho v tandemu okolo 35 000!!!
Za tu dobu jsem(jsme) projeli kde co v ČR,po Polsku(mnohokrát-nejdále ale jen ve Wroclawi) a na Slovensku(pouze 2 dovolené)+35km po pohraničí v Rakousku..v ČR jsme zatím neprojeli jen Plzeňský kraj-jinak vše-po hlavních,vedlejších a v PCE KRAJI I PO CESTÁCH A NECESTÁCH.
VIDĚLI JSME SPOUSTU PAMÁTEK,PŘÍRODNÍCH KRÁS,HOR,PŘEHRAD,RYBNÍKŮ,JEZER,ZÁMKŮ,HRADŮ,ÚZKOKOLEJKY V OSOBLAZE I V JINDŘICHOVĚ HRADCI,ZAŽILI JSME dobrodružství na jaké budeme s přítelkyní a s přáteli vzpomínat po celý život!!!
Navštívili jsme mj. Hodonín-Zoo kde mají bílé lvy,zoo Liberec v r. 2015s bílými tygry,Zlín,Tábor,Ústí nad Labem, Děčín,Chomutov,Karlovy Vary,Boží Dar,Okolí Prahy,Zbraslav,Křivoklát,Beroun,Hrad Točník, zřícenina hr. Žebrák,Šumavu,Lipno, Český Krumlov,České Budějovice,Hlubokou nad Vltavou,Soběslav,Tábor,Písek,Strakonice,Českou Kanadu,Znojmo,Slavonice,Vranov nad Dyjí,Pálavu,Lednicko-Valtický areál,Hustopeče,Vel-Mez+Val-Mez,Olomouc,Přerov,Prostějov,zámek Plumlov,Brno,Masarykův okruh,Břeclav,Strážnici,Kyjov,Vyškov,Hostýnské vrchy,Bystřici pod Hostýnem,Valašskou Bystřici, Bystřici nad Pernštejnem,Ostravu,Beskydy,Jeseníky,Javorník,Rychlebské hory,Račí údolí-Konec světa...atd atd....