Jawa 350/639 (1991)

Vlastník Mates706
Vloženo 13.4.2015
Aktualizováno 13.4.2015

Svoje nejlepší roky už má za sebou, ale do začátku proč ne ? :D

První dojmy - První dojmy: velká, těžká, silná :D když se vychytají všecky muchy tak i spolehlivá :D má super velké široké a pohodlné sedlo a pro mě přímo ideální posez.

Vybral jsem si ju protože mám rád dvoutakty tu vůni a to jak jezdí. A hlavně od malička jsem chtěl "třiapůlku" nevím proč, ale je to prostě moja vysněná srdcovka. Je sice stará nemá ani moc koní, ale když jsem ju kupoval tak jsem měl ještě před rozšířením řidičáku a za ty peníze co jsem za ňu dal bych stejně nic lepšího nesehnal. Je to bývalá autoškola :D když sem si ju přivezl tak měla ještě zdvojené ovládání. :D Kupoval jsem ju z autoškoly kde jsem dělal papíry na náklaďák a nějak během jízd na ňu přišla řeč s instruktorem, že by ju chtěli prodat :D tak jsme se dohodli na ceně a na záverečné zkoušky už jsem jel s vozíkem :D a prřivezl si ju dom. Odmontoval druhé řízení přeleštil ju vyčistil karbec a zapalování nalél čerstvého benzínu a po pěti letech stání chytla na šlápnutí. Až dodělám školu tak si koupím něco silnějšího ale třindu si nechám ;)

Skynet
Skynet napsal 09.06.15 v 15:30 10b.

Krásný stroj v původním stavu tak to má byt

Milan1963
Milan1963 napsal 14.04.15 v 14:31 10b.

Jawě 10 bodů.

Vladimir-U.