Yamaha DT 125 R (1998)

Vlastník Kubak1995
Vloženo 17.3.2015
Aktualizováno 1.4.2017

Píchnuté kolo/ kontrola a odmaštění brzd

Vloženo: 13.05.2015, Uskutečněno: 08.05.2015, Stav tachometru: 28523 km, Zhlédnuto: 27x

V pátek 8. května jsem se s přáteli zúčastnil svěcení motorek v obci Zdislava na Liberecku. A i přes požehnání se mi cestou domů nevyhnulo píchnuté přední kolo. Měl jsem štěstí že to bylo necelý kilometr od domu, takže jsem po dotlačení hned opravoval. Při kompletním sundání předního kola jsem si dotáhl výplet kola. A údržby se dočkala i brzdící soustava. Odmastil jsem jak kotouče tak i brzdové destičky, aby to nebylo zadnímu kolu líto tak se na něj také dostalo. Sezona začíná tak ať je mašinka připravená :)

• Nová pneumatika

Včera jsem vyměnil destičky a dnes po práci přišla na řadu i výměna přední pneumatiky. Z předchozí zkušenosti jsem zvolil opět Heidenau K 60. Pro moje potřeby je naprosto ideální. Jezdím 90% po asfaltu a tam krásně drží.

Vloženo: 15.07.2015
    Uskutečněno: 15.07.2015
  • Údržba brzd.

Maturita hotová a práce už přinesla koláče v podobě první výplaty :) A neodpustil bych si kdyby něco nového nedostala i mašinka. Takže jsem si objednal nové zadní brzdové destičky včetně brzdové kapaliny. A v nejbližších

Vloženo: 15.07.2015
    Uskutečněno: 13.07.2015
  • Nová svíčka a čištění filtru.

Včera jsem měl cestu kolem mototechny. DTčko by mě nemělo rádo kdybych mu něco nepřivezl. Takže jsem mu koupil aspoň novou svíčku, aby nám to v nové sezoně krásně zapalovalo. Nešetřil jsem a koupil svíčku od NGK typ BR9E

Vloženo: 14.05.2015
    Uskutečněno: 14.05.2015