Honda CB 900F Hornet (2002)

Vlastník MichalZX6R
Vloženo 15.3.2015
Aktualizováno 17.3.2015

Přezutí a údržba

Vloženo: 28.03.2015, Uskutečněno: 28.03.2015, Zhlédnuto: 7x, Firma: FIRMA:Petr Holeček (Praha 3-Vinohrady)

Na motorce sice byly velice pěkné pneu Pirelli a Michelin, ale neznám ty gumy a nehodlám testovat jaký jsou vlastnosti takovýhle kombinace, takže jsem se rozhodl přezout na Bridgestone S20, se kterýma mám ty nejlepší zkušenosti, a který se hlavně neuvěřitelně rychle zahřívají i při chladnějším počasí. Přezutí opět svěřeno firmě JanPet, kde mi mj. také vyčistili a namazali řetěz a seřídili jeho napnutí.
Ze servisu jsem jel domů asi 8 km, krajně opatrně, protože byla zima a nový gumy, jak známo, kloužou. Když jsem dorazil domů, gumy byly krásně teplý, Bridgestone je prostě Pirelku a Michelinku jsem dal k prodeji a díky kupujícímu jsem zjistil, že zadní byla lepená po průpichu, takže ještě, že jsem se pro to přezutí rozhodnul. Jinak opět - zvuk tý motorky je naprosto brutální

• Evidenčka

Tak dneska sucho, sluníčko, teplo (4°C jsou fakt krásný proti podmínkám při převozu motorky :-D ), šup na evidenčku a pak do práce. I když tahám rozumně, protože je to studený ještě hodně, tak to tahá nádherně a ten zvu

Vloženo: 16.03.2015
    Uskutečněno: 16.03.2015