Jawa 250 Travel (2012)

Vlastník Lyer
Vloženo 25.1.2015
Aktualizováno 25.1.2019

Zkušenost s prodejcem Jawa Týnec

Vloženo: 25.01.2019, Uskutečněno: 25.01.2019, Zhlédnuto: 101x, Firma: https://www.jawa.eu/

Musím se podělit o zkušenost s prodejcem Jawa Týnec. Chtěl jsem si objednat nějaké díly v roce 2018 (druhý pokus po neúspěšném v roce 2015), ale nestačil jsem se divit, jak vás odpálkují a ani je to nezajímá. Nechávám zde přepis mailů, aby si udělal každý obrázek sám, jak jim to v Týnci funguje. Je to opravdu škoda, že ani PhDr. Jiří Kraft jejich obchodní zástupce, nedokáže pomoci a nezajímá ho to. Nedokážu si představit, jak chtějí pokračovat v budoucnu s prodejem nových modelů...

Sent: Wednesday, February 21, 2018 12:58 PM
To: 'kraft
Cc: 'prodej@jawa.eu' <prodej@jawa.eu>; 'jawa@jawa.eu' <jawa@jawa.eu>
Subject: Objednávka dílů Jawa Travel 250

Dobrý den,

vlastním motocykl Jawa Travel 250 a potřebuji objednat následující díly (posílám i ofocený katalog náhradních dílů:

Přední vidlice:
2 kusy - Manžeta 63941118
4 kusy - Vložka 63841042

Převodník, víko s čelistmi:
1 kus - Blok 62056217 (gumové dorazy)

Páka spojky, pravé víko:

Boční kryt hlavy:
1 kus - Těsnění 201329.015000
2 kusy - Podložka 201330.003000
4 kusy - Pouzdro 30721N02F000

Prosím o zaslání na dobírku na adresu ..

děkuji

Sent: Monday, March 05, 2018 8:28 AM
To: kraft
Cc: prodej@jawa.eu; jawa@jawa.eu
Subject: FW: Objednávka dílů Jawa Travel 250

Dobrý den,

dne 2.3.2018 jsem od vás obdržel balík na dobírku číslo faktury 218100208 na částku 560 Kč. Když pominu, že jste nedali informaci dopředu o balíku na cestě, tak jste zaslali jen dvě položky z objednaných dílů. Třetí položku manžeta 638-41-123, kterou jste zaslali, jsem vůbec neobjednal ani není určena pro motocykl Jawa 250 Travel viz dokumentace v příloze. Proč jste zaslali nechápu.

Zašlete mi informaci, kdy dodáte zbývající díly, které jsem poptával.

děkuji

From: PhDr. Jiří Kraft
Sent: Monday, March 5, 2018 9:20 AM
To: jakub

Dobrý den,

přeposílám k vyřízení kolegyním do oddělení prodeje ND.

S pozdravem

www.jawa.eu

Sent: Thursday, March 22, 2018 2:40 PM
To: 'PhDr. Jiří Kraft'
Subject: RE: Objednávka dílů Jawa Travel 250

Já vás zdravím, jak pak to vypadá s mými díly? Já jen, že uběhlo 14. dní a nikdo se mi neozval ani s omluvou (viz špatně zaslané díly) ani s informací o nové dodávce nedodaných dílů.

Při osobním kontaktu budíte dojem solidního muže a zapáleného Jawistu, ale komunikace v Jawě je pořád podprůměrná.

Dejte mi vědět co se bude dále dít.

díky

From: PhDr. Jiří Kraft
Sent: Friday, March 23, 2018 6:09 AM
To: jakub
Cc: 'expedice JAWA Moto'

Dobré ráno,

prodej náhradních dílů spravuje kolegyně Marczellová (toho času nemocná), po svém návratu do práce Vám jistě bude reagovat s vysvětlením.

S díky za pochopení

www.jawa.eu

Sent: Friday, April 6, 2018 9:02 AM
To: 'PhDr. Jiří Kraft'

Dobrý den pane Krafte,

včera mi došel balíček, kde byly manžety zřejmě jako náhrada za předešlé špatně dodané. Bohužel není zde žádná informace, jak to bude s ostatními díly. Máte je na skladě, budou na skladě? Musím říci, že komunikace s Jawou potažmo s náhradními díly je katastrofální – nikdo nekomunikuje, neporadí. Připadám si jak za komančů...

s pozdravem

Mgr. Jakub Janata

... Odpověď žádná, díly žádné...

Milan1963 (275) napsal 27.01.2019 v 11:37

Nechci kritizovat , ale : Mám Jawu 660, předtím Jawu 650, předtím 350 / 640 novou. S díly nikdy nebyl problém, ale do Týnce napíšu, objednám a jezdím si pro díly sám. Vím jen, že tvoje zkušenost je i zkušeností dalších lidí, proto zaslání poštou nepreferuji.

Lyer (18) napsal 26.01.2019 v 20:22-1

Ahoj, chápu že ne všem padnu do oka, když zde dávám špatnou recenzi na Jawu Týnec, ale s tím se musí počítat.

Škoda jen, že nečteš. V kopiích mailů je jasně zřejmé, že jsem psal jak PhDr. Kraftovi, tak na expedici. Bohužel byl jediný kdo komunikoval, z expedice nereagoval nikdo. Navíc v mailu se píše, že Marcellová byla nemocná, zřejmě jí tedy někdo "zastoupil". Logicky jsem pokračoval v komunikaci s tím kdo odpovídal. Jestli ty píšeš na maily kde ti nikdo nereaguje je tvoje věc

Jinak přirovnávat automobilku Škodu s Jawou je myslím si přehnané. Škoda za svou dobu má výsledky, servis a náhradní díly i několik let k dosažení. Jawa žije jen bohužel z jména ale výsledky nikde a náhradní díly jakbysmet.

Kdybych dostal díly, taky bych byl rád. A od "překupníčků" jak ty píšeš díly nejsou nijak dražší, naopak mají zájem prodávat, a komunikují...

Zřejmě jsi zvyklý na jiný způsob komunikace, třeba i doprošováním aby jsi dostal díly na ty svoje české stroje. Mé zkušenosti s jinými značkami jsou odlišné...

PS: manžetu ti můžu darovat, třeba se ti bude hodit

CadLubeen (3) napsal 26.01.2019 v 18:33

Nevím proč při poptávce a objednávání dílů píšeš Kraftovi??? Od toho je tam Marczellová. Psát obchodnímu manažerovi, že potřebuješ těsnění a manžety na dvěpade..., to seš dobrej . Zkus si u obchodního manažera ve Škodovce objednat třeba těsnění pod hlavu na Superba

Jawa, pokud vím, nemá žádnej e-shop, takže můžeme bejt rádi, že se od nich dá na přímo vůbec objednávat bez přirážky překupníčků.

Navíc bych slovem "katastrofální" nazval spíše způsob komunikace s Jawou z tvojí strany.

Užívej manžety

• Dobový plakát

Jen tak pro potěšení oka...

Typ: Reportáž
    Vloženo: 25.01.2019
    Uskutečněno: 25.01.2019
  • Původní ještě nerozbalený Calif 350 362/00 Oilmaster

Tohle je skutečně paráda. Původní bedna s Califem 350 typ 362/00 Oilmaster z Týnce určená na vývoz do USA, která se našla teď v neporušeném a nepoužitém stavu. To je škoda i rozbalovat a zprovoznit, dostat se ke mně tak

Typ: Reportáž
    Vloženo: 05.01.2017
    Uskutečněno: 05.01.2017
  • DGR 2016 - pozvánka na akci

Co čert nechtěl byl jsem jeden den před akcí středem pozornosti - aneb správně vystajlovaný Gentleman na pozvánce :-DD

Vloženo: 27.09.2016
    Uskutečněno: 24.09.2016