Triumph Speed Triple (2008)

Vlastník h.u.c.i
Vloženo 19.11.2014
Aktualizováno 28.11.2015

Vloženo: 16.10.2015, Uskutečněno: 23.07.2015, Stav tachometru: 25000 km, Zhlédnuto: 11x

Tak je to tady, na dnešek jsem se strašně těšil, ale zároveň z něj měl obrovskej strach. V sedm ráno vyjíždíme jako kolona 4 aut s vozíkama a na nich osm motorek směr Mostecký autodrom. Dle předpovědí má být zataženo s občasnými přeháňkami. No uvidíme. Kousek za Plzní se začalo zatahovat, přišla první přeháňka a já se začal pomalu loučit s tím, že se na okruhu svezu. Z vody mám panickou hrůzu a to poslední co bych chtěl, je to tam zahodit. Naštěstí čím víc jsme se k okruhu přibližovali, tím přeháněk ubývalo a počasí začalo vypadat slibně. Po příjezdu na drom začal blázinec - zaparkovat, nahlásit se, složit motorky, nasoukat se do kombinézy a najednou, ani nevím jak, stojím v boxové uličce a čekám na signál od traťového komisaře, že je trať volná. První rozjížďka byla taková seznamovací s jedním výletem asi dva metry mimo trať po nedobrždění na Matadoru ale jinak bez problémů, s přibývajícími koly sebejistota stoupala a já si to začal užívat. Další tři rozjížďky byly už jenom lepší a lepší a po poslední jízdě jsem oddychnul, že jsem všechno zvládnul bez úhony a Speeda dovezl zpět do boxů v pořádku.

h.u.c.i (0) napsal 20.10.2015 v 20:57

Jj, to jsme byli určitě my, nikdo jinej s Plzeňskýma SPZ tam asi nebyl. Kdyby tam kamarád nezahodil Tuňáka tak by to byl luxusní den. Koukal jsem na videa a modrý GSX-R Jsem tam nezahlíd. Vy jste jezdili na laminátech?

Lukamot (43) napsal 20.10.2015 v 13:20

Pěkný video, si vás pamatuju, bandička na SPZ z Plzeňska v ten den jsme taky jezdili

jarolim (135) napsal 17.10.2015 v 07:22

pěkný.

• Příprava na sezonu 2015

Začátek sezony se kvapem přiblížil a je třeba Speeda patřičně připravit. Kromě standardní údržby jako je výměna oleje s filtrem a promazání všech pohyblivých částí dostává také novou brzdovou a chladící kapalinu, iridi

Typ: Údržba
    Vloženo: 16.10.2015