Yamaha FZS 600 Fazer (2002)

Vlastník Rudla666
Vloženo 11.11.2014
Aktualizováno 15.1.2015

Kráska která nikdy nezklame a má to ráda pořádně tvrdě , ale ve vší slušnosti :D

První dojmy - Je to moje první větší moto tudíž sem nechtěl nejakýho vostrýho litra , chtěl sem něco cestovnějšího , ale ne zas choppra , tam kde si užiju zatáčky ale ne zas nějakou "zalehavačku" kde vás bolej záda ješte než vyjedete z města ;) prostě nějakou tu polokapotáž , která má ještě staré poctivé japonské karbce ;) Yamaha FZS 600 jasná volba ;)

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych jí tomu kdo poprvé přechází na silnější moto a chce se něco nově a pohodlně naučit ;)

Proč jste si vybral tento stroj?

Vybíral jsem si mezi konkurenty Fzs 600 , jako je např. Hornet , Bandit ... ale furt se mi na nich neco nelíbilo pak sem poprvé uviděl Fazera a jak sem ho tam na zkoušku osedlal tak už sem ho nepustil , dokonale mi seděl .
---
Pokud máte už něco najeto, jaké jsou Vaše zkušenosti?

Mám ho teprv jednu sezonu , a zatím nikdy nezklamal na to ze to je 2002 fakt supr akorát až na výměnu těch běžných věcí jako olej , filtry atd. ostatně tak jako u všeho , jen bohužel už to není tak levný jako na Jawu nebo ČZ ;) :D
---
Kde se motorka cítí nejlépe a kde naopak ne? Terén, silnice, město...

Takže je to cestovní polokapotáž tudíž silnice a navíc se hodi skoro všude je celkem lehký tudíž i kolem komína a není to žádný naháč takže klidně i někde dál ;) ale zase na druhou stranu si neumím představit že bych sním jel k moři :D

Rudla666
Rudla666 napsal 15.01.15 v 11:52

jo děkuji všem zatím slouží suprově ... P.S.: Zdenda.FZ6.S2 - zduř :) , no kupoval sem ho od nějakýho Ježka a máš pravdu měl ji tak týden jako jo je to supr stroj akorát nwm no teď sem dělal velkej servis a upřímně olejový filtr , svíčky , řetězovku , brzdy atd. vypadaly jako by je nikdo nikdy neměnil a nebo na ni někdo hooodně jezdil + dlouhou dobu stála ale říkám teď už mám na dlouho dobu vystaráno

Zdenda.FZ6.S2
Zdenda.FZ6.S2 napsal 11.11.14 v 19:52

jé moje máša,ty ji máš od Pichlana měl ji snad týden,nejlepší máša na světě lepší není jeto universál jak hrom jen záleží na tobě jak se o ní bojíš já jezdil brody i mimo cesty,ale vždy dostala co potřebovala,tak at slouží měj se

trigr
trigr napsal 11.11.14 v 19:20 10b.

Taky moje prvni vetsi moto hned po jawkach350 , supr volba do zacatku. Uzij si ji

marafzs600
marafzs600 napsal 11.11.14 v 16:55 10b.

dobrá volba

lacerta82
lacerta82 napsal 11.11.14 v 14:59 10b.

nejlepší šestka...dobrá volba. .mnoho najetých kilometrů s úsměvem na tváři