Kentoya Lens 125 (2009)

Vlastník Richie123
Vloženo 6.11.2014
Aktualizováno 6.11.2014

Spolehlivá,krásna motorka. Vždy fungovala a dělala přesně to, co jsem po ní chtěl :) Nikdy jsem si nestěžoval.

Motorka koupena od Kamaráda - Dohoda s kamarádem

První dojmy - Výborné moto, koupeno od kamaráda s rozbitýma časticema (blatník např). Vše spraveno, koupeno nově. Po opravě vynikající. Fakt super. Negativum jen že mi odchází baterka po 5 letech :)

Motorku bych doporučil pro - Všem začínajícím motorkářům a nebo těm co potřebují dojíždět do práce za málo peněz :)

Doplňky na motorce - Vše původní, jen Svíčka, fajfka, indukční cívka, obvod světla zadní brzdy, a žarovky měněny za nové.

Kentoya je v dobrém stavu. Najeto necelých 19 000 km. Spotřeba 3l/100. Vždy sloužila dobře, žádné komplikace, bohužel 2 majitelem byla havarována v malé rychlosti, všechny rozbité části jsem opravil, vyměnil. Měnil jsem i jiné součástky za staré, kvůli údržbě. Moto má kosmetické vady, špatnou baterii (cca 800kč nová). Více info/fotek na EMAILU High-mara@seznam. Napíšu výhody/nevýhody, názor a tak všeobecně. ... (Před ukončením sezony byla v servise, vše dotaženo, kontrolováno, popř opraveno (myslím že tam nebylo nic) a připraveno na další sezonu)