Yamaha YZF-R1 (2000)

Vlastník hlada03
Vloženo 2.10.2014
Aktualizováno 20.8.2020

Vloženo: 28.06.2015, Uskutečněno: 19.05.2015, Zhlédnuto: 39x

asi začátkem března 2015 jsem hodil R1 do droždína... žere moc oleje, na okruhu litr na den, to byl masakr.. hlava byla hotová už z loňska, takže tam nebylo co řešit, rozkoplo se teda vše pod hlavou..
písty mimo tolerance, přidřená na klice, nějaký drobnosti v převodovce naprd..
takže nový písty, čepy, šály kliky, vidličky v převodovce.. spojku jsem měnil loni ale je to nyní nejslabší článek moto..
cenovka byla řacha... 19. května jsem dostal moto do ruk a začal ji pomalu zajíždět... do 5-6 tisíc, jednou za čas vytočit trochu víc... v 500 km jsem už začínal otvírat trochu víc no a po necelém tisící už jsem tomu začal pořádně nakládat.. Spodek motorky byl už předtím úžasnej, to zůstalo i nadále, avšak vrch nabral na výkonu, moto má tendenci se zvedat v místech, kde to předtím vůbec nedělala (nebo ji ještě víc dráždím :D ).. spotřeba šla dolů, jak benzínu, tak i oleje.. Vyměnil jsem teď olej za novej i s filtrem tak uvidíme spotřebu oleje.. zatím super spokojenost jako prase a v kombinaci s quickshifterem je jízda před červeým naprostý žůžo labůžo
ještě je potřeba odladit karburátory na KNko a koncovku výfuku
fotky ze servisu nemám, tak sem nahodím jenom jak vypadá aktuálně

A abych nezapoměl, dělali to v Droždíně u Olomouce

Suzuki-RMZ450 (0) napsal 23.07.2018 v 23:53

Čau,
prosím tě, měl bych dotaz... Vím že je to orientační, ale na kolik tě vyšlo Go motoru. Mam Yamahu R1 08 a začala papat přes litr na 1000km... Cca 1000-2000 ml na okruhu. Taky mě to čeká, motorku si chci nechat, je to můj život. Prosím o info.
Díky moc.

hlada03 (1) napsal 31.08.2017 v 07:12

ahoj, díky :)
jinak quickshifter mám české výroby - //qs.vyrobce.cz/
Nastavení nebyl problém, pán za mnou dojel, vše nainstaloval, vysvětlil no a za 45 minut bylo hotovo, nic záludného a za super kačky.. QS funguje dobře, jen v nízkých otáčkách ho nedoporučuji moc používat, od těch 7 tisív je to v klidu plynulé..

krAlik33 (7) napsal 31.08.2017 v 07:03

cau, moto perfekt! prosim ta, co tam mas za quickshifter? A byl problem ho dobre nastavit? dik

• Bába v Brně za 2:18,5

https://www.youtube.com/watch?v=xRjKQdu6uQE Letošní jediný orkuhový ježdění... a to je škoda :(

Vloženo: 05.12.2016
    Uskutečněno: 05.12.2016