Suzuki GSX-R 1000 (2003)

Vlastník SnaApY
Vloženo 25.9.2014
Aktualizováno 22.4.2019

První pořádná motorka. Chce to mít respekt, ale nebát se toho! Po předchozím biku jsem se při první jízdě cítil, jako na stíhačce.

První dojmy - Jede to! Jako prase! Bolely mě ruce a za krkem, předchozí SV mě trochu rozmazlilo. Na rovinu řeknu že, málokdy využiji její max výkon v provozu. Překvapilo jak jsme si padly do noty, měl jsem obavy ze zatáček, ale nenechala se přemlouvat a padá tam sama :)

Motorku bych doporučil pro - Už by to chtělo trochu zkušeností, ostatně jako na každého litra

Doplňky na motorce - pancéřový hadice, laděný výfuk Sebring, iridiové plexi, padáky, poladěná řídící jednotka, držák SPZ, K&N filtr, závažíčka a hefty Harris racing

Dost lidí z okolí má supersporty, nikdy jsem po něm extra netoužil. Doprovázel jsem je na okruh do Brna, sledoval, jak si na jízdách užívají na plno možnosti svých biků. A tak, po čase jsem v tom začal viděl mašinu co má koule, atraktivitu, dravost, respekt. Tak jsem začal hledat.

Koupil jsem to od známého s kterým jsem jezdil. Když jsem se mu pochlubil, že sháním novou motorku. Tak mě řekl: A proč to nevezmeš ode mě ty osle? Slovo dalo slovo a taky prachy :D a pár dnů na to stálo GSX-R v garáži.

Najel jsem něco přes 3000 km. A nemůžu si stěžovat. Moto mi dává vše co jsem od ní očekával. Motor bere hezky od spodu, ale od 8 tis. to vystřelí, jak zajíc po lajně koksu. Pak už se to chce jen držet a neuletět :) Ovladatelnost perfektní, seriový tlumič řízení je dobrá věc, už mi i pomohl. Když se mi motorka ve vysoké rychlosti rozvlnila na špatný silnici, dobře odvedl svou práci (začal jsem přemýšlet o kvalitnějším, který je stavitelný podle potřeby). Když jsem vzal poprvé batůžka na vyjížďku, myslel jsem že mi upadnou ruce, jak na mě ležela. Sice kozy na zádech dobrý, ale všecko má své meze. Stejně je nejlepší jezdit sólo, co si budeme povídat. Pod sedačku se vleze, vesta, lékarna, nějaký nářadí a ještě by se tam dalo něco nacpat, takže spokojenost. Spotřeba bude asi mezi 7-8 litry. Když se jede pila, tak je to už víc :D

Nebál bych se na tom cestovat, znamej objel půl Evropy na ZX10-R, tak co bych to nezvládl já :D Ale, pohodlnější bude určitě kde jaky cesťák.

V plánu bude určitě zajet na okruh do Brna. I nějaká moto-škola od pana Sršně by se neztratila :)

Lombardo
Lombardo napsal 27.09.14 v 23:06 10b.

Pěkná raketa !

justyn
justyn napsal 27.09.14 v 00:07 10b.

Bombová raketa Taky říkám,že cestovat jde na všem Tak at to lítá Jasných 10b