KTM 640 LC4 Supermoto (2001)

Vlastník Zákrava
Vloženo 26.8.2014
Aktualizováno 15.5.2016

Neskutečný zrychlení, naprostá spokojenost !

První dojmy - Když jsem se byl poprvé projet, tak mi motorka vyrazila dech, jaké má zrychlení :-D. Pak, když jsem sednul zase na dvácu, tak to bylo, jako bych sednul na kolo :-D. Ale tak dobrej pocit jsem dlouho nezažil :-).

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil těm, kteří si chtějí zablbnout třeba před silničkou :-).

Doplňky na motorce - Na motorce nejsou žádné doplňky. Nechal jsem nalakovat zadní boční plasty, protože předchozí majitel je měl v zelené barvě.

Motorku jsem si vybral proto, že jsem se chtěl jestě vyblbnout na něčem silnějším než je dváca .
Motorka má neskutečné zrychlení na první 3 rychlosti, další 2 jsou spíš do rychlosti. Podvozek je o něco jinačí, než na předchozí, ale poměrně rychle jsem si na něj zvyknul . S motorkou jsem naprosto spokojený, akorát brzdy by mohly být o něco lepší, to ale neříkám, že jsou špatné. Úložný prostor není žádný . Spotřeba při normální jízdě se bude pohybovat okolo 5 litrů. Při palbě kolem 7 . S motorkou jsem zatím žádnou poruchu neměl . Akorát jediná nevýhoda je, že ten jednoválec rezonuje a musíte motorku častějí podotahovat .
Motorka se cítí nejlíp na silnici. Ve větším terénu se hned zahrabete s těma SM kolama .
Motorka asi nebude na žádná dlouhé cesty.

lukados
lukados napsal 12.01.15 v 20:39 1b.

jede dost dobre az z ni mam strach! :D