Honda VT 600 Shadow (1992)

Vlastník peta.mar
Vloženo 19.8.2014
Aktualizováno 19.8.2014

Jelo to rovně a motor běží. Tak jsem to vzal. Všechno ostatní musí pryč!

První dojmy - Nikdy jsem na podobné moto nejel. Do teď jen street a naked. Při prvním rozjezdu jsem málem spadnul, než jsem našel stupačky. Po prvním zabrání za plyn jsem po zalehnutí pravýho ucha věděl, že do toho jdu.

Najeto jen testovacích 50 km, moc to nebrzdí. Ovladatelnost při testovací jízdě kupodivu dobrá, jen jsem zkoušel jak to jede. Moc jsem si nedovolil, bez osvětlení a se sjetou zadní gumou jsem se trochu bál. No, letos se stejně nebude jezdit.

Pořízeno jako zábava na dlouhé zimní večery. Předchozí majitel už něco odřezal - podsedlovku. Ale odřezal toho málo. Dolů toho musí jít mnohem víc!

Motorku jsem bohužel odložil jako dopravní prostředek na 2. místo. Jízdou pro radost kolem komína, párkrát do měsíce a max. 1-2 tisíce km ročně, pro mě bylo zbytečné tu držet Shivera. Šel do světa dokud to ještě byla nová motorka s nějakou cenou. I tak jsem chtěl ale něco levnějšího kolem komína, jen na občasné svezení. Shiver byla motorka, kterých moc nejezdilo. Nechci japonskou tuctovku. Chci se odlišit! Ale bohužel nic pořádnýho, na co jdou dobře sehnat díly, kromě japonské tuctovky není k dostání. Tak ji aspoň odliším! A to pořádně. Shadow s hardtailem - na těch pár svátečních jízd do měsíce mi omlácená prdel stojí za to, jet na výjimečným stroji!

jikov
jikov napsal 26.01.15 v 18:58 10b.

Krásná mašina,ať Ti dobře slouží a dělá jen radost.

Boža
Boža napsal 21.08.14 v 17:32 10b.

Pěkné 10 bodů

peta.mar
peta.mar napsal 19.08.14 v 23:38

Děkujem
Teď si jen přes zimu pohrát

> Retráč -> Super, že se najdou stejní úchyláci jako já

Retráč
Retráč napsal 19.08.14 v 18:07 10b.

S tou prdelí máš recht taky se na to vždy těším jinak za 10b

žižala.
žižala. napsal 19.08.14 v 17:11 10b.

Supr stroj.