Kawasaki ZX-9R Ninja (1998)

Vlastník zdarifumi
Vloženo 7.6.2006
Aktualizováno 7.6.2006

Černá, svody+koncovka Akrapovič, tlumič řízení Toby, pancéřové hadice.

Cesty: Mám pár svých oblíbených míst, občas někam zajedu, ale zatím nic delšího. Letos snad něco zvládnu, chystám se něco procestovat s mým krásným baťůžkem. Nikdy nevynechám GP v Brně a od letošního roku už ani Hořice.

Další info: Další info nevím. Po zadku moc neumím, spíš miluju broušení kolínek...aaach

lachi
lachi napsal 21.05.07 v 19:45

zdar mám dotaz jakej má ten tlumič řízení zdvih a jakou má delku tela chci naky koupit na tu mou zelenou potvoru tak at nekoupím špatnej dík

šup
šup napsal 22.09.06 v 23:24

nazdar chlape tak koukam že mame stejny zaliby a myslim že i podobny oblibeny mista např.Kolínkov doufam že se tam zas potkame a jinak viš co si myslim o ninje

napsal 10.06.06 v 17:31

Teda ty si přísnej, jasně že bych taky chtěl novější, ale to jaksi si nemůžu hned dovolit . Toužil bych po nový Ninje, ZX-10R. <br />
<br />
Jinak k proužkum, hele písni mi mejl kdyžtak. Neni to problém a najdi si pro víc info inzerát na motorkářích. Cena je 180 na kolo.

napsal 09.06.06 v 14:34

Jo a stroj pěknej ale chtělo by to asi novejší.

napsal 09.06.06 v 14:32

Píšu kvůli těm proužkům na ráfky. Chtěli bysme asi oranžový ( repsol ). A kolik by stály, my jsme je viděli docela draze dík za nabídku.<br />