Suzuki DL 1000 V-Strom (2005)

Vlastník DragStarJarda
Vloženo 10.7.2014
Aktualizováno 12.4.2018

Krásná, spolehlivá, pohodlná, především manželka si pochvaluje poset na tomto stroji!

Honda XL 1000V Varadero: důvod neuveden
BMW R 1200 GS: důvod neuveden

První dojmy - První pocity z tohoto stroje byli rozpačité, přece jenom, mé předešlé motorky byli choppery, ale po odjetí prvních 4000km, po určitých úpravách jsem nadmíru spokojen, nejen já ale také má drahá polovička.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je nejvhodnější pro vysoké a těžké chlapy, jako jsem já!!!

Doplňky na motorce - Doplňků je na této motorce spousta, tank vak, navigace, cestovní kufry givi 3x, cestovní plexi štít, padáky, teploměr vzduchu, atd.

Suzuki DL 1000 V-Strom jsem si vybral především pro krásný vzhled a pohodlí na delších cestách.
Nevím jestli mohu po odjetí 4000km hodnotit tento stroj, přece jenom jsem byl v minulosti chopper, ale musí vyzdvihnout kvalitu ovládání a rozhled z tohoto stroje.
Pohodlí při delších cestách, je neskutečná jak pro řidiče, tak pro spolujezdce. Motor, tlumiče, brzdy, spojka, plyn, klapou bez problému, samozřejmě po koupi jsem musel něco investovat (nová řetězová sada, svíčky, filtry, olej, čidlo termostatu ventilátoru, přetěsnění předních tlumičů), hold nekupoval jsem novou motorku, ale investice se vyplatila.
Ovšem motor, na tomto stroji je úžasný, při moji váze 130kg + manželka 75kg a zavazadla cca 30kg, si z touto vahou jen pohráva.
Jen jedinou výtku bych k této motorce mněl, při 3500 otáčkách motor rezonuje do nádrže, myslím si, že to je špatným uchycením nádrže k rámu, ve všech ostatních motorkách, které jsem mněl tu čest opravovat, je nádrž uchycena do silem bloku!? Zkusím z tím něco udělat a uchycení upravit. Tuto malou vadu ovšem nepopisuji jen já, ale spousta V-Stomáků, kteří tento stroj vlastní, tudíž vada přímo od výrobce.
Na druhou stranu je tento stroj krásný, pohodlný, spolehlivý a hlavně jsem ho pořídil, za ROZUMNOU cenu!!!
Zkrátka si myslím, že tato motorka je určená především na delší trasy po cestách, ale i enduro vložku zvládne v klidu.

Bazillišek
Bazillišek napsal 07.08.14 v 20:00 10b.

Fajná mašina

Qjetoslaw
Qjetoslaw napsal 13.07.14 v 18:33

Měl jsem... parádně pohodlné svezeníčko. Prostě polikač kilometrů se vším všudy

valasek
valasek napsal 13.07.14 v 18:32 10b.

Dobrá volba, užij si ji ve zdraví!!!

sommer
sommer napsal 11.07.14 v 09:39