Kawasaki ZR 7 (2004)

Vlastník smmitthy
Vloženo 5.7.2014
Aktualizováno 5.7.2022

Vloženo: 02.05.2016, Uskutečněno: 02.05.2016, Stav tachometru: 47000 km, Zhlédnuto: 4x

Na tachometru cca 47000 km. Přes zimu vyměněn olej. Zase Motul 5100 ester. Dám ho naposledy, příště zkusím Castrol. Nemám z něj úplně dobrý pocit. Přijde mi, že ho motor cucá. Vypral jsem KN filtr. Vyčistil a vymezil svíčky na 0,7 mm. Nainstaloval jsem žárovku Osram H4 Nightbreaker. svítí celkem dobře. Vyčistil jsem malou rozetu, byl to celkem zážitek. Podle mě jsem byl první kdo to dělal... Bylo tam asi tak 100g maziva (spíš brusné pasty).

Nové obutí předek a zadek. Pirelli Angel ST. Uvidíme. Jednosměs namísto dvousměsi...zatím jsem ji jen očistil prvními cca 250km. Vypadá dobře. Motorku celkem snadno nechá položit do zatáčky..zatím byla zima a respekt z prvních km, těším se, až to tam pošlu naplno.

Vpředu jsem nechal vyměnit pružiny ve vidlích. Byly tam ještě origo z výroby. Měkké byly již od novoty, takže jsem dal progresivní. Olej vyměněn samozřejmě taky. Motorka konečně zatáčí a brzdí!!!

Nechal jsem seřídit karburátory (zvýšit bohatost), teď to cvaká jak hodinky. Došla mi baterka v hodinách na řídítkách, takže výměna. Baterie v motorce celou zimu na udržovačce, tak mi to snad oplatí na životnosti. Vyhřívané hefty a 12V zásuvka na řídítkách postaveny až za startovací relé (to měl někdo myšlenku, když to tam instaloval)- takže už konečně vypínají s klíčkem.

Koupil jsem si nové botky, ještě nechat opravit kalhoty a bude to úplně cajk. Teď už se jen nenechat srazit.

Zdar

• Údržba jaro 2019

V létě dělané přední brzdy. Komplet až na kotouče. Na podzim namazaný řetěz, vyměněný olej, očištěny svíčky, vyčištěn vzduch. KN filtr.

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.03.2019
    Uskutečněno: 25.03.2019
  • Dovolená léto 2018 - Rakousko s Alešem

Saalfelden am St. Meer, Bad Hofgastein, Zillertal, Gerlos Strasse, Kaprun, Villach Hochalpen Strasse, Hallstatt, Maltatal

Typ: Dovolená
    Vloženo: 25.03.2019
    Uskutečněno: 05.07.2018
  • Údržba léto 2017

Výměna oleje i filtru (po 6000) vyprání řetězu očištění svíček kontrola brzdového obložení - do konce sezóny vydrží Dolití brzdové kapaliny - objednán olej. filtr, 4x svíčka, přední desky v zimě bych chtěl nech

Typ: Údržba
    Vloženo: 30.08.2017