KTM Duke 390 (2013)

Vlastník boraicho
Vloženo 29.6.2014
Aktualizováno 29.6.2014

Úplne skvelá mašina, ľahka, pekná a mimoriadne živá

Motorka koupena od KTM Bratislava - Výborne

První dojmy - Prvé dojmy z motorky boli super. Akceleracia super, predbiehanie super, manevrovateľnosť super, tuhosť motorky super, nebolo jej čo vytknúť

Motorku bych doporučil pro - Komukoľvek. Do mesta a mimo mesta proste super 1* ! cestovať sa dá, ale už tam chýba pohodlie.

Doplňky na motorce - Padacie rámy

10 rokov som jazdil na JAWE 350/634. pred rokom som chcel zmenu a pozeral som kawasaki ninja 300, hodna CBF500 a KTM DUKE 390. Vyhral duke. Pred mesiacom som ju kupil. Proste nádhera. počas 3 dni som spravil 500km. V meste to ide s križovatky šmykom a je to super pocit, obehovať auta bez najmenších problemov, dostane sa to všade. V zatáčke to drži ako čert. Zatiaľ som sa dostal na pneumatike cez 4ku ale k 5tke to už nemám daleko :D kto duka má, vie o čom hovorím. spotreba je tiež super 3,5litra ale keď som to hnal po ďialnici 150, 160, 170, 178 maximalka kedy otačky ďalej nepustia,som mal spotrebu rovnú 4litre. Reálna, nie čo mi počítač ukazoval. No po prvom servise , niekde v 1100km, mi v motore začalo klepať a ostala v servise. Že vraj chyba nejakej serie, tak teraz sa nevozím, lebo nemam načom.

boraicho
boraicho napsal 30.06.14 v 22:24

Woozie02 nie, to bolo po garančke a už s klepajucim motorom

Woozie02
Woozie02 napsal 29.06.14 v 10:26

Pred prvou garančkou si to dal 180 po dialnici? Zviera..

context
context napsal 29.06.14 v 08:57 10b.

pěkný tak ať ti dlouho slouží a přeji ti dlouhou sezonu bez nehod