Aprilia RSV 1000 (1999)

Vlastník KapitanMasakr
Vloženo 18.5.2014
Aktualizováno 4.11.2017

Prvni optimalni tisicovka na kterou jsem narazil a jel se naní podívat.

Motorka koupena od nikdo

První dojmy - Prvni dojmy...Asi... Co jsem si to koupil, nezatači to, nejede to, všechno to ma vhajzlu, ihned volam puvodnimu majiteli ať si to strči doprdele, že to vracim.. Majitel ukončil komunikaci tak sem to nechal trčet v garaži...

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnějši moto je to pro toho, kdo si chce uživat skvělou jízdu za par korun... ale nemyslim 298 km/h na rovince uprostřed města.

Doplňky na motorce - Páky, leoš, chip v jednotce, padaky

Zatim to opravuju, repasuju a ladim podvozek, elektriku všechno možný... už to jede lepe, ale japonec to neni ...

Motorka ma moderní podvozek srovnatelny i s farošem 05 a to se ceni ...je celkově oproti bladu 98 moderni až na ten nicmoc rotaxovej motor co neni žadnej zázrak.

V zatačkach jezdi patřičně rychleji, hezky drži stopu a krasně zvládá díry i na podvozku nastavenem natvrdo.

Nadrž mi nedrti varlata a nedostanu ranu dokouli při každe projete diře, jak to bylo u blejda.

Šlo mi oto koupit levnou motorku (1000covku) s modernim podvozkem ... takže za 43000 jsem si to asi splnil až to dam dohromady pojede to nejspiš ok.

No tak po par jizdach v zatačkach fakt jede hezky klobouk dolu fireblade nani vtomto ohledu važně nema, ale zase velký palec dolu za neskutečne vibrace v řiditchach při otačkach nad 6000, za slabý zátah při předjižděni a nakonec za dneštni zaseklý zadni brzdič na kruhači !!! :D

Motorka je už v pořadku akorad časem ještě zapracuji na výkonu (odlehčeni, jednotka, sání, vícezubá rozeta)...

(4.11.2017)

Super dvouval, nejlevnější na trhu mohu jen doporučit.
Ve městě pořadna mrcha, není rozjezdu, bez na zadním pojezdu :)))

prochybike
prochybike napsal 21.05.14 v 15:38

V tehle barvach je proste nejlepsi!! Nemit Falco, tak sem v unoru podobnej kousek malem koupil, ale dve motky neujezdim :) Moc pekna!!

italšrot
italšrot napsal 20.05.14 v 20:48

RSV mně nabavila a to byla v dobrém stavu.

ZRX
ZRX napsal 19.05.14 v 15:19 10b.

Super stroj