ČZ 175/487 (1986)

Vlastník Soky95
Vloženo 18.5.2014
Aktualizováno 29.5.2022

- spoľahlivá, obratná, ľahká na údržbu a ma docela dobrý výkon.

První dojmy - Na tejto motorke sa mi ľúbi ťah so 14 zubovým reťazovým koliečkom. Každý kopec za 2 ak je už moc strmi tak za jedna. Ma prijateľnú spotrebu jazdievam max 3/4 plynu a zmestím sa do tých 4,5 l na 100. Jazdievam kopce mam tam drapáky a myslím si že ta spotreba je dosť dobrá. Mál som raz spotrebu aj 3 l ale to som išiel fakt úsporne :)

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pre začiatočníkov ale aj pre pokročilých.

Zetka je moja druha motorka pred ňou som jazdil na simsone a keď som prestúpil na zetku bolo to o dosť cítiť. S motorkou mam len dobre skúsenosti nikde ma ešte nenechala. Najazdené ma 14000 ale keď som ju kúpil tachometer nešiel takže určite ma viac. Myslím si že motorka je na svoj vek dosť zachovala ma menšie škrabance ale chróm sa drží ešte pekne. Moto nemá papiere takže na nej jazdím poľne cesty, lúky, a najradšej lesné cesty ale nie do žiadneho extrému len ľahký terén nič čo by tato mašina nezvládla žiadne skákanie alebo hrabanie na asfalte. So 16 zubom to do kopcov moc nejde preto som dal 14 zub a pohoda. Na prednom a zadnom kole mám ľahšie drapáčiky. Vpredu som origo blatník zamenil za myslím že bol z jawky 350/634. Dôvod prečo som ho tam dal bol ten že keď bolo po daždi tak mi tam vždy nalepilo blato a brzdilo to kolo preto som dal tento blatník ktorý je vyšší a nie je tak natesno s drapákom. Pod motor som dal plechový kryt ktorý chráni prevodovku pred kameňmi ktoré mi tam už pár krát strelili. Plech som uchytil pomocou pásoviny a spojovacích matiek bez žiadnych zásahov do rámu. O motorku sa veľmi rad starám a pravidelne robím údržbu. Na motorke je všetko funkčne okrem tachometra a smeroviek ktoré som dal dole lebo na poliach sú mi zbytočné a nemal som ani prerušovač :)

daniel009
daniel009 napsal 02.12.14 v 11:36 8b.

Pekna cezetka