Honda VT 600 Shadow (1999)

Vlastník Štaflík311
Vloženo 26.4.2014
Aktualizováno 26.4.2014

Naprosto úžasný stroj. Skvěle ovladatelný a pohodlný vzhledem k tomu, že jsem vysoký 191 cm. Jezdit na Šedivce je prostě radost.

První dojmy - Šedivka mi padla do ruky téměř okamžitě, snadno ovladatelná velice vlídná, zároveň i svižná. Ve dvou už je to horší, ale i tak se dá jízda krásně užívat. zvuk naprosto famózní a jako první stroj vřele doporučuji.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně pro začátečníky a vlastně pro kohokoliv.

Vzhledem k mé postavě jsem od začátku přemýšlel o Enduru, ale jak už to tak bývá hlavní problém byly finance, prostě kde nic tu nic. Pak se zadařilo a díky kamarádovi se mi dostala do ruky Šedivka. Je to úplně naruby než jsem chtěl, ale stalo se. Teď spolu máme najeto už za měsíc co ji mám 900 kilometru a chystáme se pokořit tisícovku a je to prostě nádhera. Všechno šlape jak má. Šedivka jde krásně za plynem je svižná brzdy jsou akorat hlavně přední díky pancéřové hadici windshield je spíše sportovního ražení, což mi vyhovuje člověk alespoň neztrácí ten kontakt...no prostě rád cítím ten vítr za jízdy je to krása tohle kochání. Do brašen dostanu všechno co je třeba a zvládne i přesuny po dálnici, ale nejlépe jí je na okreskách a vychutnávat si pěkně cestu.

žižala.
žižala. napsal 27.04.14 v 19:57 10b.

Parádní kousek.

Boža
Boža napsal 26.04.14 v 21:29 10b.

Pěkné dávám 10 bodů

kubrt1965
kubrt1965 napsal 26.04.14 v 16:40 10b.

Pěkná,ať slouží

SonyLee
SonyLee napsal 26.04.14 v 06:42 10b.

Pěknej "Stín", tak pohodu na cestách přeju

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 26.04.14 v 06:14 10b.

Pěkná. Tak hodně pohody na cestách.